Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak kształtować wizerunek firmy?, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak kształtować wizerunek firmy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  4 5 6 7 8 9 10 z 10  
  • kasiuniaa 12 lis 2015, 11:43
    Wydaje mi się, że reklama ma spore znaczenie... Lepiej kupić tradycyjnie baner czy jednak neony?
    Cytuj
  • pistacja 24 lis 2015, 9:22     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lis 2015, 11:42, w całości zmieniany 2 razy)
    Przede wszystkim warto postawić na profesjonalną [url=http://fooz.pl/blog/identyfikacja-wizualna-firmy-co-to-jest/]identyfikację wizualną Fooz.pl[/url]. To ona kształtuje wizerunek firmy i sprawia, że jesteśmy rozpoznawalni i kojarzeni z danymi produktami lub usługami.
    Cytuj
  • helenaa91 2 gru 2015, 13:24     (ostatnio zmieniony przez autora 7 gru 2015, 10:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Wizerunek firmy można kształtować dzięki odpowiedniemu marketingowi internetowemu, np. w mediach społecznościowych (zajmują się tym tutaj http://greenparrot.pl/nasza-oferta/oferta-socialmedia/ ) lub na blogach, czy forach. Myślę, że warto zacząć od założenia firmowego fanpage'a i bloga.
    Cytuj
  • lorien27 6 gru 2015, 0:51     (ostatnio zmieniony przez autora 12 gru 2015, 23:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Wizerunek firmy to tak naprawdę cały szereg różnych działań. Oprócz rzeczy oczywistych, typu uczciwość i rzetelność w działaniu czy też kulturalne zachowanie liczą się też inne kwestie. Ciągle mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem kompleksowego wizerunku firmy jest logo i często powierzają jego projekt grafikowi taniemu, a nie komuś, kto ma całościową wizję, jak http://www.papajastudio.pl/ Projektowanie logo powinno zawsze być zlecone agencji, która potrafi poprzez logo wyrazić to, co najważniejsze w danej firmie.
    Cytuj
  • piotrkaminski 16 gru 2015, 12:39
    Najlepszym sposobem jest dobry content marketing, choć marketing mobilny w niektórych przypadkach też może okazać się skuteczny, w końcu każdy z nas posiada dzisiaj telefon komórkowy, sms to szybki i prosty sposób na dotarcie do zainteresowanych odbiorców.
    Cytuj
  • zott 25 gru 2015, 20:55
    Moim zdaniem podstawą właśnie dobrego wizerunku firmy są dobrze wykonane zdjęcia biznesowe. Dzięki nim można pokazać wszystkie zalety firmy oraz panujący standard , jak również przedstawić w dobrym świetle atmosferę panującą wśród pracowników uśmiech
    Cytuj
  • martinus22 30 gru 2015, 13:52     (ostatnio zmieniony przez autora 13 sty 2016, 18:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Można na wiele sposobów, wiadomo, ze przede wszystkim reklama, ale też otwartość na klienta, wiesz moim zdaniem trzeba wyjść im naprzeciw i pokazać w jakiś sposób się z najlepszej strony http://www.vbsproduct.com/pl/offer. Jako przykład podam np. wykonanie długopisów z logo Twojej firmy na nich.
    Cytuj
  • elbar22 17 lip 2018, 18:51
    Moim zdaniem wizerunek firmy budują przede wszystkim jej pracownicy. Jeśli oni są zadowoleni, firma nie tylko lepiej prosperuje, ale jest także lepiej oceniana na zewnątrz. Widzę, jaką różnicę u nas w pracy zrobił system motywacji, benefity. Mamy teraz opiekę medyczną z Lux Medu, a jesteśmy niewielką firmą. Szef zauważył, że to dla pracowników ważne i dla wszystkich to spore ułatwienie, bo nie musimy zwalniać się z pracy, żeby iść do lekarza. Tym bardziej, że ilość placówek Lux Medu jest naprawdę spora.
    Cytuj
  • ala_alicja 29 gru 2018, 18:36
    z tym wizerunkiem to rzeczywiście temat rzeka. Ja mam swoją firmę i np. wystawiam się na róznych targach branżowych teraz w lutym będę na Remadaysach. Oczywiście kontakty z klientami, dobre kontakty również kształtują wizerunek. Sposobów jest wiele, tylko trzeba wybrać ten właściwy uśmiech
    Cytuj
  • anyz89 13 kwi 2019, 13:35
    bardzo ważny jest wygląd zewnętrzny biura, ja zamontowałem na szklanych drzwiach w firmie taką folię ciekłokrystaliczną, dzięki temu klient czuje się bardziej prywatnie w rozmowie z doradcą
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum