Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak powinno wygladać CV?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak powinno wygladać CV?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 z 2
  • birata 26 lip 2010, 21:46
    Tylko jeśli masz bogate doświadczenie zawodoweuśmiech Raczej lepiej jest zmieścić się na 1 stronie, z tych względów, o których wspomina się tu cały czas - nikomu się nie chce przekładać kartekprzymrużenie oka Lepiej napisać zwięźlej, ale ciekawiej.
    Cytuj
  • Ekspert_eksploatacji 5 gru 2010, 19:27
    Porady na temat CV bardzo często zajmują się takimi cechami, jakby chodziło o przypodobywanie się czytającemu. Radzi się także, aby wszystkie daty były dokładne. Z punktu widzenia czytającego nie jest wcale konieczna taka dokładność. Im dalej wstecz, tym bardziej mogą one dotyczyć tylko miesięcy i lat. Wymienianie szkół też należy ograniczyć do ostatnich i ważnych w danej pracy. Ma być starannie i czytelnie oraz adekwatnie do wieku. Choć nie trzeba podawać daty urodzenia (porady takie są nieaktualne) to widać powinno być proces nabierania doświadczenia ważnego w danej pracy i rzetelność.
    Cytuj
  • Aquarella 1 mar 2011, 12:05
    Jest wiele szkół mówiących o pisaniu CV, więc trzeba poddać wszelkie uzyskane informacje pewnej selekcji. Sporo jest jednak wskazówek uniwersalnych, które dotyczą przejrzystości oraz objętości i treści CV. Polecam CV - wzory i porady i skorzystać z wielu przydatnych wskazówek.
    Cytuj
  • lecho_75 23 lip 2011, 16:17
    Może to prawda że teraz cv powinno wyglądać jak inne niż wszystkie bo tych innych jest dużo więcej niż było jeszcze 2-3 lata temu. No więc może rzeczywiście warto się wyróżnić formą? Coraz więcej się o tym pisze, np. tutaj znalazłem tekst na ten temat zmieńzawód.pl
    Cytuj
  • Aurelia82 16 sie 2011, 22:13
    Ferdynand napisał:A jeśli chodzi o długość, to prawda, że dwie strony to przesada?
    I dzięki wszystkim za odpowiedziuśmiech
    To zależy od Twojego doświadczenia. Jeśli zmieścisz się na jednej stronie to super... ale jesli nie to nie martw się... 2 strony są bardzo dopuszczalne uśmiech Najważniejsze żeby CV było czytelne i przejrzyste. uśmiech

    Aurelia
    Profesjonalne CV
    Cytuj
  • clineczkaa 24 lip 2013, 14:15
    http://warstwy.com/2012/08/27/kreatywne-cv-inspiracje/ przymrużenie oka

    A tak bardziej na serio: polecam pomoc specjalistów, którzy wiedzą, jak zaprojektować CV, aby pasowało do kandydata i do określonego stanowiska. Zamawiałam sobie CV i jestem zadowolona z efektów. Próbowałam najpierw sama napisać CV, ale to, co mi wyszło, nie było powalające.
    Cytuj
  • mojakuchniaach 24 lip 2013, 17:13
    CV powinno zawierać maksymalnie 2 str a4, zaawsze mozna zrobic mniejsza czcianką. z 12 na 10 np. rażącej różnicy nie ma.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum