Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak pozyskać ruch na stronę?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pozyskać ruch na stronę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3
  • aserehe 31 mar 2015, 11:09
    Ruch na stronie to bardzo ważna rzecz, bo strona na której nikt nie bywa po prostu źle wygląda. Ważni są też stali użytkownicy, szczególnie gdy jest opcja logowania i zakładania kont. Nie wiem dokładnie jak to się robi, ale są już firmy które profesjonalnie zajmują się takimi działaniami , oczywiście nie za darmo, ale ceny też nie są jakieś zaporowe uśmiech
    Cytuj
  • 4 kwi 2015, 3:54
    tak całkiem zgadzam się, że aktywność na stronicy jest potrzebna obowiązkowo, również duży wpływ ma rejestracja nowych użytkowników
    Cytuj
  • kowalska95 2 maj 2015, 23:52
    Praca, czas, pieniądze... czyli pisanie dobrych tekstów które ludzie będą chcieli czytać, adWords oraz banery reklamowe...
    Cytuj
  • AngelikaSwie 13 maj 2015, 8:23
    Tak ale jeśli odpowiednio się nie zareklamujesz to mało kto będzie wiedział o Twojej firmie i będzie CI z tego powodu bardzo ciężko o klientów. Odpowiednia reklama jest podstawą udanego sukcesu. Trzeba to wiedzieć.

    Cytuj
  • VictoriaB 24 sie 2015, 16:39     (ostatnio zmieniony przez autora 7 wrz 2015, 14:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Ruch na stronie - bardzo często zapomniany element planowania marketingu w firmie. A to najlepsze co można miećuśmiech na stronie uśmiech. Dobrym sposobem na zdobycie dużego ruchu na stronie jest pozycjonowanie, ale poprzedzone pracą analityka. Jest taki rodzaj pozycjonowania jak pozycjonowanie przez [url=http://bizzit.pl/marketing-szeptany/]marketing szeptany[/url]. A czym jest marketing szeptany nalpeiej poczytać na stronach specjalistów uśmiech
    Cytuj
  • goyko 25 wrz 2015, 6:05
    Myślę, ze w pozyskaniu ruchu na stronie może pomóc kampania content marketingowa. Nie myslałeś o tym by taką przeprowadzić? Możesz spróbować samodzielnie działać lub zlecić to jakiejś agencji np Digital. Sama rozważam nawiązanie współpracy z tą firmą bo mam bloga od jakiegoś czasu ale średnio się rozkręca.
    Cytuj
  • 9 paź 2015, 10:11
    Ostatnio skontaktowałam się z firma. Bardzo duzo i pozytywnie pisze sie o nich w internecie . Przez pierwsze 3 miesiace mam wzrost ruchu ok 20% wszystko zalezy od naszego budzetu oczywiscie ale polecam rowniez.
    Cytuj
  • Loxon 16 lut 2017, 13:23
    Ja nie mam niestety pojęcia...
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum