Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak wypromować sklep z używaną odzieżą?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wypromować sklep z używaną odzieżą?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • D3niCle0 1 paź 2010, 21:51
    Witam wszystkich, liczę na profesjonalne porady związane z promocją sklepu. Dokładniej chodzi o sklep z używaną odzieżą, chcę otworzyć taki sklep w środku dużego osiedla, zamierzam kupować odzież w dobrej jakości, sortowaną, niezniszczoną. Mam już upatrzony lokal, w miejscu gdzie jest dość spory ruch, tylko problem w tym, że na tym samym osiedlu jest już kilka takich sklepów, nie wiem jak się przebić, chociaż stawiam na odzież dobrych marek i niezniszczoną, ładnie ułożoną i po prostu dobrej jakości... Może znajdzie się tu ktoś pracujący w tej branży i zechce się podzielić jakimiś cennymi uwagami?
    Cytuj
  • Manolito 1 paź 2010, 22:20
    A nie lepiej w tej sytuacji pomyśleć o nieco innym rodzaju działalności? Fakt, że obok masz kilka konkurencyjnych punktów raczej Ci nie ułatwi zadaniaprzymrużenie oka Dlaczego akurat to? Może się zastanów jeszcze...
    Cytuj
  • D3niCle0 2 paź 2010, 1:08
    W okolicy owszem są lumpeksy, ale moja strategia opiera sie na tym, że mój sklep będzie oferował towar lepszej jakości, wyprasowany, pachnący i dobrych marek. Sam sklep też będzie się bardzo przyjemnym miejscem, a bywa z tym różnie. Wiesz, sklep sklepowi nierówny. Może u mnie rzeczy będą troszkę droższe, ale za to naprawdę atrakcyjne. Problem w tym jak przyciągnąć klientów,, żeby się o tym przekonali, jak się przebić…
    Cytuj
  • Vesna 2 paź 2010, 7:45
    Jeżeli przebijasz tamte sklepy pod względem asortymentu, to myślę, że cena nie jest najważniejsza. Przede wszystkim liczy się asortyment, musisz go wyeksponować. Rozumiem, że te konkurencyjne sklepy ustępują twojemu w tej kwestii?uśmiech
    Cytuj
  • Gaik 2 paź 2010, 10:17
    Tak szczerze to nie wiem czy to dobry pomysl żeby otwierać taki sklep z ciuchami kiedy obok jest ich już kilka. Jeśli mają konkurencyjne ceny i towar to raczej się nie przebijesz. Może spróbuj z czyms innym? Pozdrawiam i powodzenia uśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 2 paź 2010, 11:59
    Co do ceny to raczej ciężko będzie ich przebić, bo za porządniejszą i posortowana odzież zapłacę więcej siłą rzeczy. Ale z drugiej strony oferuje dzieki temu lepszą odzież, bez dziur, niezmechaconą i niezaplamioną… Mam nadzieję, że zrobiłam dobre założenia, szukam tylko sposobów jak przyciągnąc jak największą klientelę, która już była w tamtych sklepach.
    Cytuj
  • Szachrajka 2 paź 2010, 15:22
    Ja bym się nie martwiła o to czy przyjdą nowi klienci, bywalcy tzw „lumpexów” to generalnie łowcy okazji, więc wystarczy się pokazać, a na pewno będą chcieli sprawdzić co nowego na rynkuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Barbra67 2 paź 2010, 17:48
    A nie wolalabyś kupowac jednak niesortowalnej odzieży i sortować samemu? Znacznie obniżyłabyś koszty w ten sposób. Może to wymaga trochę zachodu, sortowanie, pranie i odświeżanie ubrań, ale możesz w ten sposób zaoferować dobrą jakość w niższej cenie.
    Cytuj
  • Pan_Kracy 2 paź 2010, 21:05
    Jeśli mogę coś doradzić, a obracałem się w tej branży jakiś czas, to nie bardzo się opłaca kupowac towar po wyższych cenach (powiedzmy 30 zł za kilo) Najważniejsze to mieć dobre źródło zaopatrzenie. Klienci maja wymagania bardzo duże i oczekują dobrej jakości za grosze.
    Cytuj
  • Apoliner 2 paź 2010, 22:07
    Rozumiem, że jak chcesz kupować sortowane ubrania to w sklepie będzie wszystko na wieszakach, wycenione z osobna? Jeśli tak to na pewno ciuchy będą u Ciebie droższe, chyba że konkurencja tez tak robi, ale z tego co zrozumiałem tym wlaśne chcesz się wyróżnić?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum