Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak wypromować sklep z używaną odzieżą?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wypromować sklep z używaną odzieżą?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • ImprovedFinance 16 sie 2012, 11:55
    A ja polecam reklamę w PKT. Ostatnio do swoich usług czyli reklamy w książkach dodali usługi takie jak: -tworzenie Fan Page na -pomagają w reklamie strony internetowej -tworzą bazę e-mailingową Czyli wszystko co jest potrzebne do reklamy w internecie link Szczegóły
    Cytuj
  • zylek 17 sie 2012, 13:03
    Polecam założenie strony internetowej. Nawet takich rzeczy ludzie szukają przez internet. Zgłoś się do firmy Funkymedia - powinni stworzyć ci serwis. Zobacz to Tam jest ich portfolio. Zapewniam, że na tym naprawdę dobrze wyjdziesz - trudno powiedzieć o skali efektu, ale na pewno "coś" zauważysz.
    Cytuj
  • szalonaJadzia 30 sie 2012, 12:53
    Nie warto robić czegoś samemu, jeśli nie mamy o tym zielonego pojęcia. Jeśli mamy jakiegoś znajomego marketingowca, czy osobę która się na tym zna to można jej to zlecić. Gdy takowej osoby nie mamy, to najlepsza okaże się agencja reklamowa łódź ma ich duża i są dodatkowo bardzo profesjonalne. Każdy będzie mógł wybrać co mu się podoba.
    Cytuj
  • kajtos 3 paź 2012, 19:20
    moim zdaniem najlepszą metodą na wypromowanie firmy jest zlecenie tego działania profesjonalistom, oni będą najlepiej wiedzieć co w jakiej branż dobrze się sprawdza - w Twoim przypadku polecam ulotki i plakaty ale one też muszą być dobrze zaprojektowane, muszą przykuwać uwagę potencjalnych klientów - osobiście mogę polecić agencję reklamową
    Cytuj
  • szinczan 4 paź 2012, 11:07
    Ja bym na Twoim miejscu umieszczał katalogi do różnych stron i zajął się sprzedażą na allegro. Więcej zarobisz.

    Cytuj
  • zylek 10 paź 2012, 12:21
    A jeśli chodzi o samą tematykę sklepu to zastanów się kilka razy. Zobacz - link ubrania dla dzieci w sieci są bardzo tanie, więc nie wiem czy ludzie będą chcieli kupować używane ciuchy smutny
    Cytuj
  • VictoriaB 22 paź 2012, 14:54     (ostatnio zmieniony przez autora 22 paź 2012, 14:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zadaniem warto zastosować straa jak świat pocztę pantoflowąuśmiech, szeptanie - czyli buzz marketing. Mozna te zrobić jakąś małą burzę wokół swojego sklepu, albo stosować promocje - akcje np. Back to school , czy wyprzedaż strojów na haloween uśmiech - to już gdzieś widziałam.
    Cytuj
  • effiq 23 paź 2012, 16:11
    polecam Ci wydrukowanie fajnych ulotek, ktore beda sie wyrozniac i zacheca ludzi do odwiedzenia Twojego sklepu. Reklama drukowana jest bardzo przystepna cenowo i stanowi wizytowke Twojej dzialanosci. Zrob wnikliwa analize tego co chcialabyc umescic na ulotkach i znaldz afika, ktory moglby je zaprojektowac. Kazda drukujaca ulotki i plakaty drukarnia ma teraz grafikow, ktorzy Ci w tym pomoga. Pamietaj, ze Twoim celem jest wyroznenie sie z tlumu!
    Cytuj
  • Gmarcin 2 lis 2012, 11:56
    Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś z właścicieli sklepów internetowych (zakładam, że mniejszych, nie chodzi mi tu o drugie allegro;]) ma wykupione certyfikaty ssl i może powiedzieć "z czym to się je"? Na przykład na mają kilka ofert i w dużym rozstrzale cenowym, czym się kierować przy wyborze?
    Cytuj
  • dzubili 2 lis 2012, 14:45
    Dla mnie takie certyfikaty w dzisiejszych czasach są nie wiele warte, ponieważ każdy kto zapłaci odpowiednią sumę pieniędzy może taki certyfikat otrzymać. Taki certyfikat powinien być przyznawany zgodnie z prawdą, a nie z tym, że ktoś za niego zapłacił. To bardzo myli klientów.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum