Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak wypromować sklep z używaną odzieżą?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wypromować sklep z używaną odzieżą?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • zlotyklos 3 lis 2012, 13:31
    coś w tym jest, że się można fajnie wypromować za pomocą marketingu szeptanego, ale trzeba to robić w umiejętny sposób i dobrze do takich działań zatrudnić profesjonalistów jak np tą firmę skuteczni, solidni i tani.
    Cytuj
  • Kamaa86 5 cze 2014, 9:17
    Jeśli chodzi o mój sklep z odzieżą używana to marketing szeptany się sprawdził Mam sklep w 100 tys. mieście i cięzko mi było wyrobić opinie, bo prawie nikt nie przychodziłskrzywienie Zatrudnilam Clever Agency i po jakims miesiącu ruch sie zdecydowanie zwiększyłuśmiech
    Cytuj
  • Sajana 14 wrz 2014, 23:48
    Myślę, że zwracanie uwagi na coś co może kojarzyć się z wyższą ceną w ciuchach z drugiej ręki mija się z celem z założenia. Do ciucholandu chodzi się bo tam jest tanio. U Ciebie te musi być tanio i coś do tego. Ja bym zrobiła sobie przynajmniej kilka banerów z hasłami w stylu : dziś promocja na spódnice, w czwartki tisherty po 3 zł ... Wymieniałabym te banery, żeby ludzie widzieli ruch w interesie. No i banery muszą być duże i kolorowe.
    Cytuj
  • Reaktia 15 wrz 2014, 12:14
    Marketing szeptany to świetny pomysł i bardzo skuteczny - REAKTIA oferuję tę usługę, dopasowując ją do specyfiki produktu i oczekiwań odbiorców. Oprócz tego, warto zainwestować w rozwiązania marketingu tradycyjnego, czyli ulotki reklamowe i banery. Warto brać udział w różnego rodzaju swapach i wymianach odzieży, podczas których można promować swój biznes
    Cytuj
  • goyko 27 lis 2014, 18:04
    Mając sklep z odzieżą warto zainwestować w marketing zapachowy. Ludzie lubią miejsca w których ładnie pachnie a nie da się ukryć, że SH kojarzą się im głównie z zapachem starej, używanej odzieży.
    Cytuj
  • kama3 28 lis 2014, 23:26
    Taki sklep jest trudny do promocji. Myślę, że tylko ulotki coś pomogą.
    Cytuj
  • zylek 8 gru 2014, 16:11
    Poczytaj o druku soczewkowym, reklamie 3d, to dopiero robi spore wrażenie - tutaj reklama jest w postaci takiej jakby animacji, jest ruchoma - to dużo bardziej przyciąga wzrok niż jakakolwiek inna kreacja reklamowa. Na pewno wszelkie statyczne reklamy nie mają już sense, to nie przynosi już takich efektów jak kiedyś.
    Cytuj
  • Glinka 9 gru 2014, 20:57
    Masz jakieś konkretne dane na temat wyników takich kampanii? Mam na myśli procentową poprawę odwiedzin i sprzedaży po wprowadzeniu kampanii.
    I jak wyglądały zyski na klienta, jakie porównanie do poprzednich wyników?
    Cytuj
  • zylek 10 gru 2014, 16:12
    Ogólnie jeśli reklama jest zoptymalizowana to jej efekty powinny być znaczące. Tylko tak jak piszę - wszystko w kampanii musi być idealnie dopracowane. Wtedy faktycznie to będzie miało większy sens.
    Cytuj
  • martyniana 12 gru 2014, 14:30
    Ja uważam, że przede wszystkim musisz zadbać o dobry wizerunek sklepu, aby nie kojarzył się z "lumpeksem" tylko "secon hand".
    Może warto w środku ładnie go urządzić.
    nawet niedrogim kosztem.
    Przecież takimi fototapetami można zdziałać cuda.

    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum