Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak założyć sklep internetowy?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak założyć sklep internetowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • forsir 4 maj 2015, 15:36
    trya napisał:
    koonik napisał:Z tego, co wiem, to trzeba jeszcze kupić odpowiedni program do prowadzenia takiego skepu
    co Pan myślę o tym oprogramowaniu sky-shop?
    Korzystam ze sky-shop'a ok. 1/5 roku, jestem zadowolony integracjami i serwisem! Niech Pan zobaczy demo.
    Cytuj
  • szarlottka 7 maj 2015, 6:39
    Prowadząc sklep internetowy warto wziać udziała w webinarach na których specjaliści mówią jak promować swój biznes w sieci i co robić by przynosił jak najlepsze dochody. Sama zastanawiam się nad wzieciem udziału w nich bo od niedawna mam DG i nie przynosi takich dochodów jakbym chciała.
    Cytuj
  • lunatyczka 15 maj 2015, 12:08
    Jak masz odpowiedni asortyment to interes ze sklepem na pewno się uda. Ja zaczynałam od sklepu internetowego wiele lat temu i teraz oprócz sklepu mam inną firmę. Tylko że w taka stacjonarną firmę trzeba inwestować więcej niż w sklep internetowy. I warto szukać oszczędności. Mnie zaintrygowało ostatnio coś takiego operator-voip. Słyszałam, że ten operator telefonii jest świetny i wprowadza nowe technologie do swojej oferty. No i jest tani uśmiech Może tu właśnie poszukam oszczędności? Zmienię operatora?
    Cytuj
  • trya 5 cze 2015, 13:10
    forsir napisał:
    trya napisał:
    koonik napisał:Z tego, co wiem, to trzeba jeszcze kupić odpowiedni program do prowadzenia takiego skepu
    co Pan myślę o tym oprogramowaniu sky-shop?
    Korzystam ze sky-shop'a ok. 1/5 roku, jestem zadowolony integracjami i serwisem! Niech Pan zobaczy demo.
    Zobaczyłem demo, tylko nie zrozumiałem jak korzystać z dwóch języków? Ponieważ potrzebuje 2 języka...
    Cytuj
  • koonik 10 cze 2015, 14:09
    Trzeba sobie wykupić jeszcze dodatkowo program do obsługi sklepów internetowych
    Cytuj
  • lubiesklepy 16 cze 2015, 12:26
    Niestety, jeśli chcesz mieć dobrze wykonany sklep internetowy to musisz za to zapłacić. Na rynku jest wiele firm, które się tym zajmują.
    Cytuj
  • kieta 17 cze 2015, 11:56
    A czy jest tak, że łatwość założenia sklepu zależy od branży czy wszystkie są równie ciężkie do prowadzenia na początku?
    Cytuj
  • lotny 2 lip 2015, 14:04
    słuchajcie, a czy na allegro też sprzedajecie, czy skupiacie się wyłącznie na działaniach sklepu internetowego?
    Cytuj
  • otojestkasia 7 lip 2015, 16:24
    jasne, że na allegro też przymrużenie oka wchodzisz na strony które mają narzędzia do usprawniania aukcji i tworzysz przymrużenie oka za duzo ludzi jest na allegro zeby to nie byl nasz target!
    Cytuj
  • edwinka 11 lip 2015, 23:07
    lotny napisał:słuchajcie, a czy na allegro też sprzedajecie, czy skupiacie się wyłącznie na działaniach sklepu internetowego?
    Allegro to dobra baza do sprzedaży. Własny sklep wymaga reklamy w internecie, bo tylko dzięki temu można zyskać klienta. Ważne też są ceny uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum