Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak zeraklamowac małą firme w sieci?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zeraklamowac małą firme w sieci?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • loliloopy 11 gru 2010, 12:52
    Mała firma a dużo może. Wszystko zależy od funduszy. Jak ktoś chętny do współpracy to zapraszam. uśmiech
    Cytuj
  • Anula92 17 lip 2013, 9:55
    Wszystko zależy od branży i funduszy uśmiech Inaczej zareklamuje się firma sprzedająca blokady parkingowe a inaczej sklep z odzieżą.
    Cytuj
  • tyldo 17 lip 2013, 10:50     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lip 2013, 10:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Anula92 napisał:Wszystko zależy od branży i funduszy uśmiech Inaczej zareklamuje się firma sprzedająca blokady parkingowe a inaczej sklep z odzieżą.
    dokładnie, ale opcji jest masa marketing internetowy praktycznie nie zna granic




    Cytuj
  • Fisher 26 lip 2013, 9:31
    Zgadzam się z przedmówcami. przede wszystkim musisz wiedzieć do kogo idzie reklama. Potem budżet ustalić jaki chcesz przeznaczyć. Bo co znaczy tanio? Za darmo? Za 50zł? Samemu oprócz założenia bloga, profilu na fb itp. nie jesteś w stanie dużo zrobić. Najlepiej zatrudnić firmę marketingową, która zrobi Ci wycenę. Pozdrawiam
    Cytuj
  • 19 wrz 2013, 13:05
    studioseo_pl napisał:Jedna ze skutecznych i tanich możliwości reklamy firmy to katalogi firm - przykładowo e-wizytówka.pl codziennie dodajemy nowe firmy, przez co serwis staje sie popularny. Reklamowany i pozycjonowany w raz ze wszystkimi podstronami serwisu. Topowe pozycje w najpopularniejszej wyszukiwarce.
    Zgadzam się, warto zakładać bezpłatne wizytówki firmy.
    Cytuj
  • rabarbar 23 wrz 2013, 15:16
    Warto zgłości się do agencji promocji interaktywnej i na pewno cos pomoże odpowiednio pod profil działalności.
    Cytuj
  • enator 24 wrz 2013, 14:58
    Tylko takie agencje chcą bardzo dużo kasy za to, że pomogą nam rozreklamować naszą firmę w internecie. Lepiej o tym poczytać i samemu to zrobić, bo to nie są wcale skomplikowane zabiegi.
    Cytuj
  • charlotte1991 24 wrz 2013, 19:46
    Moim zdaniem współpraca z kimś kto zna się na reklamie jest wskazana. Samodzielnie raczej dużo nie zdziałasz. Wiem co mówię, sama mam firmę i próbowałam ją rozkręcić na własną rękę nie za bardzo mi się udało.
    Cytuj
  • Reaktia 11 wrz 2014, 16:36
    Przemyślane działania, odpowiednio dobrane narzędzia, monitoring działań i umiejętnie wykorzystany budżet (który wcale nie musi być duży) - zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej firmy, chętnie podejmiemy współpracę uśmiech
    Cytuj
  • selenka 11 wrz 2014, 19:52
    Jeśli znasz się na pozycjonowaniu to możesz zacząć pozycjonować swoją firmę w sieci. Podobno to najlepsza forma reklamy. Gdybyś jednak miał z tym problemy to nie działaj na własną rękę bo narobisz sobie więcej problemów niż to warte. Poszukaj firmy która zajmuje się pozycjonowaniem i nawiąż z nią współpracę. Możesz też zacząć reklamować się na fb lub pomyśleć o marketingu szeptanym.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum