Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak zeraklamowac małą firme w sieci?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zeraklamowac małą firme w sieci?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • Aniela22 27 paź 2014, 19:29
    Tylko , ze pozycjonowanie bedzie dużo skuteczniejszym rozwiązaniem. Im wyżej jesteś w wyszukiwarce tym wiecej osób trafia do Ciebie.
    Cytuj
  • koonik 3 lis 2014, 15:14
    Myślę, że Facebook daje naprawdę spore możliwości
    Cytuj
  • zgredek 28 lis 2014, 13:25
    Myślę, że fb nie jest złym pomysłem. Trzeba się jednak liczyć z tym że reklama na tym portalu trochę kosztuje. Ja postawiłbym na pozycjonowanie. Nie radzę działać na własną rękę jeśli nie ma się w tym doświadczenia bo można zaszkodzić firmie. Skuteczną reklamą mogą być też bannery reklamowe. Tak naprawdę możliwości jest bardzo dużo. Trzeba tylko zastanowić się na czym nam najbardziej zależy i jakich klientów chcemy przyciągnąć.
    Cytuj
  • Copywriter08 28 lis 2014, 16:03
    Należy pamiętać, że absolutną podstawą promocji firmy w sieci jest porządna strona internetowa. Nie musi być duża i skomplikowana, ale zawsze musi sprawiać wrażenie profesjonalnej i starannej. Najlepiej przy tworzeniu takiej strony skorzystać z usług firm trzecich - aby upewnić się, że wszystko będzie dobrze wyglądało. Wbrew powszechnym opiniom taka usługa nie jest bardzo droga - za prostą stronę można zapłacić nawet mniej niż dwa tysiące złotych.

    Kolejnym krokiem będzie zapewne wypozycjonowanie strony. Tutaj także istnieją firmy które zajmują się tym aspektem marketingu internetowego. Pozycjonowanie jest dość tanie, ale czasochłonne - na efekty trzeba czekać przynajmniej kilka tygpodni.

    Mam nadzieję, że odrobinę pomogłam. uśmiech
    Cytuj
  • charlotte1991 2 kwi 2015, 19:20
    Wiesz co chyba najlepiej na portalach społecznościowych podziałać uśmiech Zauważyłam, ze to działa. Znam mały sklepi spod Warszawy z ubrankami dla dzieci - działają też na fb i maja coraz więcej klientów. Może tez spróbuj? Pamiętaj też o pozycjonowaniu i adwordsach. fajnie jest też współpracować z blogerami jeśli produkt się nadaje przymrużenie oka
    Cytuj
  • Mirka85 31 maj 2015, 19:37
    Można też wrzucić dane swojej firmy na http://krajowy.biz/ . Ogromny plus to to, że jest darmowy. No i masz skatalogowane wg branż co ułatwia wyszukanie konkretnej firmy potencjalnemu klientowi.
    Cytuj
  • LeczniarK 1 cze 2015, 11:11
    Najlepszym rozwiązaniem jest oddanie marketingu (przynajmniej na jakiś czas) w ręce doświadczonej ekipy reklamowej. Oni przygotują audyt marketingowy, którym można będzie się później kierować. Zwrócą uwagę na takie formy reklamy, o których laik w ogóle by nie pomyślał. Taki [url=http://www.uslugidoradcze.com.pl/skuteczny-marketing]marketing strategiczny[/url] może przynieść naprawdę dobre efekty.
    Cytuj
  • kieta 2 cze 2015, 12:27
    Wszyscy chwalą pozycjonowanie, to też się nim podeprę, że jest skuteczne. Musisz dobrą firmę znaleźć i będzie okej.
    Cytuj
  • Spidi4 2 cze 2015, 16:54
    Próbowałaś może pozycjonowania? Wydaje mi się że jest to bardzo dobra pozycja reklamowania się w sieci. Teraz gdy nie ma Cię wysoko w wyszukiwarce to mało kto do Ciebie trafia. Słyszałem ze ta firma http://funkymedia.pl/ , zajmuje się właśnie pozycjonowaniem. Robią to bardzo skutecznie wiec warto skorzystać z ich usług.
    Cytuj
  • Lozo32 23 cze 2015, 16:15
    Według mnie bardzo ważna jest dobra strona internetowa. Możesz też skontaktować sie z dobrą agencją reklamową by poprosić ich o pomoc.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum