Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak zwiększyć sprzedaż w firmie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zwiększyć sprzedaż w firmie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3  
  • Lilka32 15 wrz 2019, 11:25
    Jasne, że jest indywidualny opiekun, do tego serwis techniczny w razie "w" dostępny w całej Polsce. Korzystałam też nie raz z infolinii, która jest dostępna 24 h na dobę, dzwoniłam z pytaniami i zawsze uzyskałam odpowiedź uśmiech
    Cytuj
  • Kanita 19 wrz 2019, 0:33
    Wiesz co zaczęłam ostatnio częściej zwracać uwagę na to, jakie terminale są w sklepach w mojej okolicy i sporo jest właśnie z Polskie ePłatności, czyli przedsiębiorcy muszą być zadowoleni. A jak jest z możliwością płacenia za rachunku?
    Cytuj
  • Lilka32 28 wrz 2019, 21:19
    Za rachunki również klient może zapłacić bez problemu i to nawet kartą! Obsługujemy też transakcje w innej walucie, więc możemy obsłużyć zagranicznych klientów.
    Cytuj
  • Selenaa 15 paź 2019, 16:28
    Wiele zależy od tego, czy chcesz też zwiększyć sprzedaż. Jeśli tak to musisz wziąć pod uwagę ewentualna kwestię narzędzi z wfirma.pl . Myślałam, że takie systemy są przereklamowane, ale na własnej skórze przekonałam się, że dzięki zarządzaniu bazą klientów i magazynem, mogę pochwalić się większym dochodem.
    Cytuj
  • Uncia 24 lis 2019, 18:31
    Polskie epłatności pozwalają też na obsługę transakcji w innej walucie, co np. w moim przypadku bardzo się sprawdziło bo mam sporo zagranicznych klientów.
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:20
    A to można też kartą zapłacić zagraniczną, prawda?
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:18
    Dokładnie tak, możesz zapłacić w innej walucie kartą nie stanowi to żadnego problemu.
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 14:01
    To jest duży plus, teraz dużo obcokrajowców, a płacenie kartą to teraz podstawa.
    Cytuj
  • zxcvbnFavore1314_ 12 lut 2024, 1:11
    Jak zwiększyć sprzedaż w firmie? W 2024 roku kluczowym elementem skutecznej strategii jest nowoczesne podejście do SEO. Z najnowszej artykułu na ten temat dowiedziałem się, że trendy SEO przewidują ekscytujące innowacje, które mogą przyciągnąć klientów i zwiększyć obecność online firm. Generowanie treści przy użyciu sztucznej inteligencji staje się kluczowym aspektem, oszczędzając czas i dostarczając angażujące treści. Personalizacja treści jest kluczowa dla budowy trwałych relacji z użytkownikami. Zauważyłem także, że wideo staje się kluczowym elementem strategii SEO, zyskując coraz większe znaczenie. Inwestowanie w treści multimedialne może być kluczowe dla zwiększenia widoczności firmy. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat najnowszych trendów SEO, polecam przeczytać artykuł 'SEO dla Polskich Firm 2024: TOP 10 Trendów'. Link tutaj https://safemarketing.pl/strategie-seo-dla-polskich-firm-2024
    Cytuj
  • tapen 22 kwi 2024, 9:11
    Na pewno Ci pomogą https://kancelaria-domena.pl/kto-potrzebuje-uslug-ksiegowego/ polecam.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum