Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jaka pożyczka na firmę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka pożyczka na firmę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • miasmatique 26 sie 2016, 12:40
    Witam, ogólnie to mam pytanie dotyczące finansowania firmy. Jakie jest najlepsze rozwiązanie dla niewielkiej, ale dobrze się rozwijającej firmy, która chce rozwijać się jeszcze prężniej ale nie ma wystarczającej ilości środków, by to zrobić. W związku z tym: skąd te środki pozyskać? Jakieś fundusze unijne? Dotacje z UP? Prywatni inwestorzy i pożyczki społecznościowe? Kredyt? Pożyczka? Jak to ugryźć? Czy ktoś się na tym zna? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    Cytuj
  • Backer 21 mar 2017, 11:53
    Pierwsze co przychodzi mi na myśl to kredyt. Mogę zostawić Ci link do porównywarki kredytów Direct Money > http://direct.money.pl/kredytygotowkowe/, będziesz mógł sprawdzić co jest dla Ciebie dostępne i na podstawie tego wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie.
    Cytuj
  • piotrek56 2 cze 2017, 0:57
    Lepiej postarać się o kredyt dla firm.
    Cytuj
  • Marcinbee 4 lip 2017, 21:11
    Pożyczek nie bierz bo to jest najgorsze co może być dla firmy. Ja ostatnio też miałem identyczny problem potrzebowałem 3 sprzety komputerowe a niestety nie stac mnie było na nie i znajomy polecił mi żebym wziął to w leasing online przez platformę finansową. Mają naprawdę świetne warunki dla przedsiębiorców także sporo zystałem na tym także może poczytaj o tym na stronie bo warto naprawdę
    Cytuj