Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jaka reklama najlepsza?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka reklama najlepsza?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 z 3  
  • lunatyczka 18 lip 2015, 22:39
    W jaki sposób i gdzie mozna reklamować firme świadczącą usługi fotograficzne i filmowanie na weselach, slubach? Znajomy zastanawia się nad taka firmą ale konkurencja jest spora więc reklama to podstawa. Czy portale społecznościowe to dobry pomysł?
    Cytuj
  • indonezja 19 lip 2015, 7:53
    moze trzeba udac sie do jakiejs agencji ktora to ogarnie skoro tam sie nie znacie? albo poszukac jakiegos forum slubnego i tamsie reklamowac?
    Cytuj
  • betina22 19 lip 2015, 21:11
    Może takie tematyczne portale. Jeszcze fora i grupy tematyczne. Lokalna gazeta czy plakaty na mieście.
    Cytuj
  • e-reklamowe 21 lip 2015, 0:19
    bez wątpienia musisz zainwestować w reklamę... w reklamę dobrze stargetowaną... na początek, później rynek zweryfikuje, jak będziesz dobry to reklama sama się rozejdzie drogą pantoflową. zakładam że masz stronę internetową, więc dobrze jeżeli ją zoptymalizujesz aby łatwiej była wyszukiwana w googlu, na pewno reklama AdWords w Google oraz reklama na Facebooku. te dwa miejsca dają duże możliwości targetowania. są też różne fora oraz grupy tematyczne na forach ogólnych i oczywiście to też jest jakiś sposób na reklamę ale skuteczność jest mała.
    Cytuj
  • kajman30 23 lip 2015, 11:20
    Cześć mam podobne pytanie. Jestem na etapie promowania mojej firmy, zamówiłem już plakaty, ulotki i bilboardy. Myślę jeszcze nad jakimiś gadżetami reklamowymi, które mógłbym podarować stałym klientom a także przyciągnąć nowych. Co możecie mi polecić? Co sądzicie o pozycjonowaniu?

    Cytuj
  • szarlottka 23 lip 2015, 11:53
    Moim zdaniem warto pomyśleć o reklamie POS. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na wygląd produktów. Nie da się ukryć, ze kolory i ciekawe hasła przyciągają. Decydując się na taką formę reklamy trzeba wiedzieć jakich błędów unikać. Ja od jakiegoś czasie myślę o POS i chyba się zdecyduję. Niby mam sklep online ale opakowania wielkoforamtowe czy druk osobisty sprawdzą sie też w takich sklepach jak mój.
    Cytuj
  • charlotte1991 24 lip 2015, 6:21
    Ja myślę o otwarciu gabinetu masażu i gabinetu psychologicznego. Znalazłam juz sprzęt i chciałabym jak najszybciej w niego zainwestować. Co do reklamy to jeszcze nie wiem w jaki sposób będę promować swój biznes, na pewno w sieci i tradycyjnie.
    Cytuj
  • mikola 26 lip 2015, 13:24     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lip 2015, 2:13, w całości zmieniany 1 raz)
    lunatyczka napisał:W jaki sposób i gdzie mozna reklamować firme świadczącą usługi fotograficzne i filmowanie na weselach, slubach? Znajomy zastanawia się nad taka firmą ale konkurencja jest spora więc reklama to podstawa. Czy portale społecznościowe to dobry pomysł?
    Aktywność w mediach społecznościowych to podstawa, warto być obecnym na facebooku, instagramie, snapchacie, pintereście. To dobrym sposób, aby zaprezentować swoje usługi. Według mnie najlepiej zainwestować w reklamę na portalach ślubnych i forach internetowych. Niekiedy dobrym rozwiązaniem może okazać się również marketing mobilny, warto spróbować, tym bardziej, że platformę serwersms.pl można przetestować za darmo. Oczywiście podstawa to strona internetowa, najlepiej responsywna i pozycjonowana.
    Cytuj
  • lidio 1 sie 2015, 0:45
    kajman30 napisał:Cześć mam podobne pytanie. Jestem na etapie promowania mojej firmy, zamówiłem już plakaty, ulotki i bilboardy. Myślę jeszcze nad jakimiś gadżetami reklamowymi, które mógłbym podarować stałym klientom a także przyciągnąć nowych. Co możecie mi polecić? Co sądzicie o pozycjonowaniu?
    Dzięki wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, można skutecznie zwiększyć ruch na stronie oraz co się z tym wiąże sprzedaż. Tak, więc pozycjonowanie wydaje się kluczowe.
    Cytuj
  • Unit 3 sie 2015, 14:26
    Najlepiej jak połączysz kampanię w internecie z tą zewnętrzną. Wtedy powinny być najlepsze efekty.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: co zamiast ulotek?