Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jaka tapeta do biura?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka tapeta do biura?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • zylek 14 paź 2015, 12:38
    Jaki kolor tapety będzie odpowiedni do biura, w ktorym odbywają się spotkania z klientami? Mowa oczywiście o klientach bogatych, zazwyczaj o właścicielach firm, ewentualnie odbiorcach hurtowych. Czyli generalnie mowa o samych szychach ;-)
    Cytuj
  • Glinka 15 paź 2015, 20:47
    To ile mają pieniędzy nie ma większego znaczenia, ale już to z jakiego branży pochodzą znaczenie ma. Bo np. średnio będzie wyglądała różowa tapeta w burze warszatu samochodowego, a już do biura firmy produkującej rzeczy dla mam może pasować.
    Cytuj
  • zylek 16 paź 2015, 12:50
    Zajmujemy się sprzedażą bielizny, ale hurtowo. Prowadzimy mały sklep przy hurtowni, ale to dla klienta indywidualnego. Wszyscy poważni współpracownicy, więksi odbiorcy stawiają się u nas w biurze i tam dopiero załatwiamy wszelkie formalności.
    Cytuj
  • Glinka 20 paź 2015, 20:29
    No to powinno być kolorowo, ale też nie do przesady. Może w takim kierunku - http://www.dekoori.pl/kategoria/tapety-geometryczne-wzory/biala-tapeta-w-duze-grochy-kropki-polka-dot-w-kolorze-marsala ? Wzór powinien być co najmniej interesujący. Jak sądzicie?
    Co innego w to miejsce?
    Cytuj
  • zylek 21 paź 2015, 12:48
    Przyciągająca uwagę, ale nawet nie wiem, czy nie za bardzo ;-) Wzór ciekawy, ale muszę się skonsultować. Tylko czy nie lepsze emocje wywołują wzory pasiaste? Nie wygląda to bardziej estetycznie? Jednak chodzi o biuro, bez względu na branżę ;-)
    Cytuj
  • martyna317 30 paź 2015, 23:29
    Myślę, że się pokuś o projekt/aranżację biura jak mają tam przychodzić zamożni klienci bo to bardzo ważne wizerunkowo. Dla mnie studio projektowe jak to może wykonać Ci ciekawy i elegancki projekt.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: Reklama lokalna