Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Konto w banku - firmowe i bez opłat

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konto w banku - firmowe i bez opłat

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • erykit 16 lip 2017, 10:49
    Które konto bankowe polecilibyście dla kogoś kto szuka możliwie najkorzystniejszej oferty? Mam tutaj na myśli konto firmowe, pod 1-osobową działalność gospodarczą. Pod wypłaty z bankomatów, możliwość użytkowania karty płatniczej i inne tego typu usługi. Z góry dzięki za ewnetualnąp odpowiedź i sugestie.
    Cytuj
  • Battlecross 5 sie 2017, 13:09
    Może wymarzone konto dla biznesu w Raiffeisen Polbank? Karta debetowa tania - 0 zł za wypłaty z bankomatów, darmowe prowadzenie itp. Wygląda całkiem dobrze
    Cytuj
  • trajeljo 5 sie 2017, 15:55
    Ja na konto firmowe polecam firmowy rachunek z linią kredytową w Toyota Banku, nie jest drogie (a może być darmowe) a linia kredytowa super pomaga w płynności finansowej w firmie
    Cytuj
  • czarnaJagoda 8 sie 2017, 14:06
    Jak darmowe i firmowe to Idea Bank. Mam Firma To Ja i jestem zadowolona. Za konto nie płacę, za kartę do niego też nie, a w gratisie aplikację Cloud, mobilne wpłatomaty i dostęp do hubów. Nie ma chyba lepszej oferty na rynku, przynajmniej dla mnie. Warto zerknąć.
    Cytuj
  • tonick 4 lip 2018, 14:16
    Rzeczywiscie do prowadzenia jednoosobowej dzialalnosci to nie trzeba szukac nie wiadomo czego. Juz nawet nie wspominam o jakichs drogich kontach premium kosztujacych naprawde sporo .. a wnoszacymi nie wiele w porownaniu do tanszych/darmowych rozwiazan .. no moze poza prestizem korzystania przymrużenie oka Powinienes sobie zadac pytanie czego tak wlasciwie oczekujesz .. bo kazdy ma przeciez inne preferencje. Dla jednej osoby to bedzie intuicyjnie zbudowana platforma internetowa .. dla innej bedzie to bardzo szybkie wsparcie ze strony banku w razie jakichs klopotow .. bo nie ma sie co oszukiwac nawet najlepszym moga sie one przytrafic. Najlepiej znalezc cos co laczy te wszystkie dobre cechy w jednym produkcie. Na rynku jest sporo kont "niby" darmowych poniewaz trzeba spelnic mnostwo warunkow by moc wspolpracowac na takich warunkach. Slowem klucz na jakie powinnismy zwracac uwage czytajac oferte jest bezwarunkowe. Do tej pory na stronie Nest Bank je widzialem jesli chodzi o rachunek bankowy dla firmy za 0 zł . Moze warto sie nim bardziej zainteresowac czytajac opinie w sieci badz tez pytajac znajomych czy czasem nie korzystaja.
    Cytuj
  • Emmaska 2 lis 2020, 19:03
    Zobacz konto firmowe w mBanku, myślę, że mają konkurencyjną ofertę szczególnie teraz kiedy mają swoją bramkę PayNow, gdzie możesz zarejestrować się za darmo, możesz w każdym miejscu i na każdym urządzeniu zarządzać swoimi firmowymi finansami, poza tym PayNow udostępnia możliwość płatności przelewem online, BLIK lub kartą płatniczą.
    Cytuj
  • Kanita 10 lis 2020, 18:32
    Ok, darmowa rejestracja jest pozytywem, tylko ja się zastanawiam, czy posiadając już w swoim sklepie jedną bramkę, mogę również nawiązać współpracę z nimi? Żeby klienci mieli ewentualnie drugą do wyboru?
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum