Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Laptop jaki wybrać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Laptop jaki wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • malamiii 2 paź 2018, 17:11
    Poszukuję od jakiegoś czasu dobrego i sprawdzonego laptopa, który służyłby mi do pracy, bo w tamtym roku skończyłam studia i wreszcie znalazłam pracę. Zastanawiam się nad laptopem Lenovo ThinkPad może ktoś z Was go ma i może wyrazić o nim swoją opinię? Przyznam szczerze, że niezbyt dobrze się znam na tych wszystkich parametrach technicznych i dlatego nie wiem, czy dany laptop jest dobry, a czy nie. Pomożecie?
    Cytuj
  • kubakos 2 paź 2018, 20:58     (ostatnio zmieniony przez autora 2 paź 2018, 21:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Dobry laptop powinien mieć przede wszystkim minimum 8Gb RAM i duży dysk SSD. ThinkPad jak najbardziej cechuje się tymi parametrami, śmiało możesz coś kupować z tej serii nie zawiedziesz się. Jęli mogę ci coś jeszcze polecić to zajrzyj na korzystneit.pl możesz tam kupić laptop z własnymi parametrami weź przede wszystkim większą ilość Ram i duży dysk to Ci na pewno wystarczy.
    Cytuj
  • malamiii 2 paź 2018, 21:55
    kubakos napisał:Dobry laptop powinien mieć przede wszystkim minimum 8Gb RAM i duży dysk SSD. ThinkPad jak najbardziej cechuje się tymi parametrami, śmiało możesz coś kupować z tej serii nie zawiedziesz się. Jęli mogę ci coś jeszcze polecić to zajrzyj na korzystneit.pl możesz tam kupić laptop z własnymi parametrami weź przede wszystkim większą ilość Ram i duży dysk to Ci na pewno wystarczy.
    Dzięki za odpowiedź byłam przekonana że 4GB RAM zdecydowanie wystarczy a tutaj jednak nie miałabym racji. A lepiej brać ThinkPad czy jednak serię z HP?
    Cytuj
  • Marcinbee 2 paź 2018, 22:26
    To chyba już bez znaczenia my mamy w firmie i model HP i Lenovo także ten jak i ten laptop są na takim samym poziomie. Tutaj liczy się Pamięć i dysk a nie mark. Korzystneit.pl ma duży wybór laptopów, zresztą bardzo dobrych laptopów biznesowych które na pewno wytrzymają długie lata i bardzo fajną możliwość wyboru laptopa wg własnych parametrów.
    Cytuj
  • kubakos 2 paź 2018, 22:40
    Marcinbee napisał:To chyba już bez znaczenia my mamy w firmie i model HP i Lenovo także ten jak i ten laptop są na takim samym poziomie. Tutaj liczy się Pamięć i dysk a nie mark. Korzystneit.pl ma duży wybór laptopów, zresztą bardzo dobrych laptopów biznesowych które na pewno wytrzymają długie lata i bardzo fajną możliwość wyboru laptopa wg własnych parametrów.
    Też mi się wydaje że to bez znaczenia ja mam HP i bardzo sobie chwalę ten model, lekki wydajny długo bateria trzyma. Kolega to samo znów mówi o Lenovo także przede wszystkim są tutaj ważne parametry, a nie model.
    Cytuj
  • wezo 28 mar 2024, 11:31
    Dobrze wybrałem https://wakawaka.pl/index.php/2023/10/17/etapowa-modernizacja-komputerow/ polecam.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum