Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?, strona 11

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marika1987 11 gru 2014, 10:50
    Przede wszystkim na wynajęciu wirtualnego biura. Ja w Krakowie korzystam z usług i jak liczyłam ostatnio ile bym wydała za wynajęcie biura to sądzę, że to doskonała opcja na zmniejszenie kosztów.
    Cytuj
  • kwiatkowskaewa 17 gru 2014, 5:53     (ostatnio zmieniony przez autora 19 gru 2014, 17:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Pewnie, dla małej firmy, bez towaru i kontaktów z ludźmi to dobre rozwiązanie. Jednak dla większej już nie. Dla większej powiedziałabym, że oszczędnością będzie profesjonalne sprzątanie. Często przepisy wymagają przestrzegania określonych zasad higieny drogo mogą kosztować kary za ich nieprzestrzeganie. U nas np. zastosowano profesjonalne [url=http://www.higienaserwis.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&keywords=tork&x=37&y=15] rozwiązania Tork[/url] mamy wszędzie, gdzie są potrzebne pojemniki na mydło, ręczniki jednorazowe...
    Cytuj
  • kornelia55 18 gru 2014, 9:25
    Moim zdaniem ważne są sposoby inwestowania. Można oszczędzać poprzez zmniejszanie środków na dane produkty w firmie, a można tez korzystać z innowacyjnych rozwiązań i szukać pomysłów na dodatkowe wsparcie dla danej działalności. Przedsiębiorcy często nie zdają sobie sprawy z możliwości, jakie dają im np. programy unijne. Sporo informacji na tematy związane z prowadzeniem własnej firmy znajduje się na portalu https://www.ppg24.pl/ - polecam wszystkim, zarówno początkującym jak i doświadczonym przedsiębiorcom.
    Cytuj
  • matius 29 gru 2014, 15:37
    Można oszczędzić na składach jeżeli dobrze poprowadzisz księgowość.
    Cytuj
  • kieta 15 sty 2015, 12:30
    Zlecaj księgowość zewnętrznie. Kilkaset złotych w kieszeni co miesiąc.
    Cytuj
  • quato 21 sty 2015, 10:32
    Marika1987 napisał:Przede wszystkim na wynajęciu wirtualnego biura. Ja w Krakowie korzystam z usług i jak liczyłam ostatnio ile bym wydała za wynajęcie biura to sądzę, że to doskonała opcja na zmniejszenie kosztów.
    Zgadzam się, wirtualne biuro to super opcja na oszczędność, chociaż oczywiście nie dla wszystkich. Ale jeśli prowadzimy jednoosobową działalność gospodarczą i nasze usługi nie wymagają posiadania dużych przestrzeni biurowych to jest to super opcja. Dodatkowo wiele firm w pakiecie dorzuca przy okazji też obsługę prawną i księgową, co pozwala oszczędzić dużo czasu i energii, którą pochłania papierkowa robota.
    Cytuj
  • DominikJJJ 26 sty 2015, 0:33
    Przede wszystkim nie wolno jest oszczędzać na reklamę. Trzeba to robić non stop miesiąc w miesiąc. Możesz poszukać oszczędności w innych sferach. Ja np. dowiedziałem się o świetnym sklepie internetowym, gdzie oszczędzam i zarabiam pieniądze i czas. Zawsze myślałem, że kupowanie w necie będzie droższe, a tymczasem okazuje się, że jest tańsze i jeszcze dostarczają Ci zakupy do domku wielki uśmiech
    Cytuj
  • szarlottka 28 sty 2015, 14:14
    Według mnie sporo można zaoszczędzić na księgowej wystarczy zacząć prowadzić księgowość na własną rękę. Niby nie jest to proste ale jak ktoś chce to szybko ogranie ten temat. Wystarczy dobry program i chęci. Ja mam zamiar wprowadzić Enove do swojej firmy w lutym bo księgowa odchodzi na emeryturę.
    Cytuj
  • Sebastian1578 29 sty 2015, 7:23
    Według mnie oszczędza się jeżeli nasi kontrahenci są wypłacalni i otrzymujemy w terminie należności. Wiąże się z tym zagadnienie faktoringu. Jeżeli mamy przepływ gotówki a firma stabilnie funkcjonuje to możemy być pewni, że nic nie tracimy. Faktoringiem profesjonalnie zajmuje się KUKE Finance S.A. Jak chcecie oszczędzić to zadbajcie aby nic nie tracić.
    Cytuj
  • quato 8 lut 2015, 20:32
    Łatwo oszczędzić można, jeśli nie potrzebujemy koniecznie wynajmować całej sporej przestrzeni biurowej dla naszej działalności (co często ma miejscu w przypadku freelancerów) wykorzystując coworking. Polega to na tym, że wynajmujemy za niewielką opłatę stanowisko do pracy (często dochodzi do tego jeszcze wsparcie prawne i formalne dla osób, które chcą dopiero zarejestrować działalność). Fajna opcja jak ktoś jest np. grafikiem albo web developerem.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum