Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?, strona 19

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Panda11 6 lut 2017, 20:52
    Lepiej na niczym nie oszczędzać...
    Cytuj
  • czarnaJagoda 19 kwi 2017, 21:09
    W firmie można oszczędzić na wielu różnych rzeczach, ale nie na wszystkich warto. przymrużenie oka Dla mnie fajną rzeczą są wszelkiego rodzaju zwroty kosztów. Mam teraz konto Branżowe w Idea Banku i tam co miesiąc wraca do mnie trochę kasy za zakupy na potrzeby firmy. I tak większość transakcji robię z użyciem karty, a taki dodatkowy bonus zawsze jest przyjemny. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Swojezdanie 17 maj 2017, 10:30
    Na niepotrzebnych kosztach, jak np. opłaty za przelewy - warto. Na pewno nie ma co oszczędzać na pracownikach.
    Cytuj
  • malamiii 4 lip 2017, 21:23
    Ja dużo zaoszczędziłam jak wzięłam leasing online zamiast pożyczki na sprzęt komputerowy do firmy także może spróbuj w ten sposób. Platforma finansowa ma naprawdę bardzo dobre warunki jeśli chodzi o leasing. Kiedyś to owszem było nieopłacalne ale teraz jest o dużo lepsze niż kredyt i można brać niemalże wszystko
    Cytuj
  • Lord10 10 lip 2017, 15:00
    Wiadomo, że leasing pozwala zaoszczędzić bo rozkładamy kwotę sprzętu na małe raty i wliczamy to w koszty, lepiej zrobić w ten sposób niż kupic za gotówkę od razu np komputer za 5 tys. Leasing też brałem z platformy finansowej i miałem małe raty leasingowe.
    Cytuj
  • kubakos 2 sie 2017, 15:44
    zdecydowanie ja również polecam leasing online naprawdę raty są tak dobrane że ich nie odczuwamy a potrzebny sprzęt mamy. dużo szukałam informacji na temat leasingu i właśnie polecono nam z kolegą tą platformę finansową i rzeczywiście bardzo dobry wybór
    Cytuj
  • jarzebina 25 sie 2017, 11:41
    Najlepiej się w tej kwestii poradzić księgowej. Mi na początku współpracy z tax care zrobili optymalizację podatkową, sama się zdziwiłam ile na tym udało się zaoszczedzić. Nawet sobie nie zdawałam sprawy ze swoich praw, jako podatnik.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 sie 2017, 21:27
    jarzebina napisał:Najlepiej się w tej kwestii poradzić księgowej. Mi na początku współpracy z tax care zrobili optymalizację podatkową, sama się zdziwiłam ile na tym udało się zaoszczedzić. Nawet sobie nie zdawałam sprawy ze swoich praw, jako podatnik.
    Na czym polega taka optymalizacja?
    Cytuj
  • jarzebina 10 wrz 2017, 20:45
    No właśnie na tym, że sprawdzą Twoje finanse, podpowiedzą na czym możesz zaoszczędzić, co można odliczyć, zobacz na stronie tax care, tam to szerzej opisali.
    Cytuj
  • piorun900 25 wrz 2017, 17:17
    Wydaje mi się, że możliwości jest całe mnóstwo. Jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia. Zgadzacie się z takim podejściem? Jakie jest Wasze podejście?
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum