Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 22  
  • Morgius 8 lut 2012, 12:22
    Mój ojciec prowadzi firmę transportową i jego ostatnia wprowadzona oszczedność to wykupienie kierowcom kart Simx do rozmów na trasach zagranicznych. To są prepaidy, które mają tanie stawki (różnica nawet kilka zł w porownaniu z innymi operatorami), a poza tym kontroluje się koszty (kierowca nie może szaleć z prywatnymi rozmowami, jak przy abonamencie - zużyje kartę na prywatne rozmowy, to musi ją sobie sam doładować).

    Poza tym w duzych firmach tego typu warto zainstalowac systemu, dzięki ktorym unika się kradziezy paliwa, bo niestety to wciąż się zdarza...
    Cytuj
  • turfalla 9 lut 2012, 13:40
    Morgius napisał:Mój ojciec prowadzi firmę transportową i jego ostatnia wprowadzona oszczedność to wykupienie kierowcom kart Simx do rozmów na trasach zagranicznych. To są prepaidy, które mają tanie stawki (różnica nawet kilka zł w porownaniu z innymi operatorami), a poza tym kontroluje się koszty (kierowca nie może szaleć z prywatnymi rozmowami, jak przy abonamencie - zużyje kartę na prywatne rozmowy, to musi ją sobie sam doładować).
    Możesz napisac coś więcej na ten temat? Gdzie takie karty Simx mozna kupić? Jakie dokładnie wyglądają stawki za rozmowy? Ile kosztuje starter?
    Cytuj
  • Morgius 13 lut 2012, 14:24
    turfalla napisał:Możesz napisac coś więcej na ten temat? Gdzie takie karty Simx mozna kupić? Jakie dokładnie wyglądają stawki za rozmowy? Ile kosztuje starter?
    Karty ojciec kupuje bezporśrednio na stronie Simx, a najtańszy starter to chyba 50 zł. Co do stawek - to zalezy, o jakim kraju mowimy. Pamiętam, że połączenia z Ukrainy to ok. 1,60-1,70 zł w Simx'ie w stosunku do 4-5 zł u innych operatorów. Na pewno wszystko znajdziesz na stronie Simx'a, w razie czego mogę się dla Ciebie dowiedzieć czegoś jeszcze uśmiech
    Cytuj
  • turfalla 17 lut 2012, 15:08
    Morgius napisał:Karty ojciec kupuje bezporśrednio na stronie Simx, a najtańszy starter to chyba 50 zł. Co do stawek - to zalezy, o jakim kraju mowimy. Pamiętam, że połączenia z Ukrainy to ok. 1,60-1,70 zł w Simx'ie w stosunku do 4-5 zł u innych operatorów. Na pewno wszystko znajdziesz na stronie Simx'a, w razie czego mogę się dla Ciebie dowiedzieć czegoś jeszcze uśmiech
    Dziękuję za info., wygląda to bardzo ciekawie uśmiech A możesz mi podac adres tej strony internetowej Simx?
    Cytuj
  • Morgius 20 lut 2012, 17:52
    Prosty adres ma Simx, proszę bardzo przymrużenie oka
    Cytuj
  • pozyskajdotacje 20 lut 2012, 22:53
    Pomoc w uzyskaniu dotacji z Urzędu Pracy na zatrudnienie pracownika lub na rozpoczęcie działalności gospodarczej

    Oferuję pomoc w pozyskaniu środków z Urzędu Pracy na zatrudnienie pracownika lub na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
    Uzyskaj dotację na zakup maszyn, narzędzi, urządzeń i już dziś zacznij rozwijać swoją firmę. Przygotowuję profesjonalne wnioski, które zwiększają twoje szanse na uzyskanie środków do maximum. Posiadam wieloletnie doświadczenie przy sporządzaniu oraz ocenie formalno-merytorycznej w/w wniosków.
    Cytuj
  • Anna123a 27 mar 2012, 16:11
    Oszczędzać trzeba wielotorowo. Oczywiście nie kosztem jakości usług.

    Problem jest zazwyczaj z brakiem informacji na temat możliwości oszczędzania. Ja trochę czytałam na ten temat, bo również chciałam zredukować koszty w firmie. Wprowadziłam monitoring aut (flotis - koszty zmniejszyły się o jakieś 20%), zakupiłam pracownikom karty turystyczne (40% tańsze noclegi w całej Polsce) do tego doszło oszczędne drukowanie. Jak na niewielką firmę myślę, że sporo można zaoszczędzić.
    Cytuj
  • paramumik 16 kwi 2012, 16:12
    Najlepiej zatrudnić księgową, która będzie zajmować się takimi rzeczami jak oszczędzanie w firmie. Odkąd ja zatrudniłem księgową - fakt trzeba jej zapłacić, ale to się i tak opłaca- w mojej firmie zostało wprowadzonych kilka innowacyjnych pomysłów. Kobieta naprawdę orientuje się w temacie - sama też jest oszczędna i robi rozliczenia przez darmowy program do pit 2011, bo tak jest szybciej.
    Cytuj
  • btsgroup 1 sie 2012, 21:22
    Witam,

    w jednym z wcześniejszych postów poruszono temat obniżenia kosztów zakupu usług telekomunikacyjnych i energetycznych. My dostarczamy firmom oszczędności w zakresie telekomunikacji i energetyki. Wbrew pozorom na dobrym dopasowaniu oferty telekomunikacyjnej i energetycznej można sporo oszczędzić w skali roku. W zależności od branży i zastosowanego rozwiązania jesteśmy w stanie obniżyć rachunki za internet, telefon (stacjonarny i komórkowy) czy energię elektryczną od 20 do nawet 50%.

    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy uśmiech,
    Igor
    Cytuj
  • Kajakarz 26 wrz 2012, 19:44
    No niestety najlepiej na pracownikach, czyli kosztach pracy..
    choć czesto okazuje się, że to oszczędności pozorne.. i bokiem wychodzą
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum