Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Polska najlepsza w Daymakerindex. Neonet w kategorii RTV / AGD

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Polska najlepsza w Daymakerindex. Neonet w kategorii RTV / AGD

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • zylek 10 maj 2017, 12:12
    Widzieliście najnowszy raport? Kto by się spodziewał. Owszem - widziałem, że w poprzednich latach też było nieźle, ale że od razu nasi wygrali? Też macie takie wrażenie, że kompletnie nie doceniamy poziomu jakości usługi u nas?
    Cytuj
  • Glinka 13 maj 2017, 12:53
    Moim zdaniem zdecydowanie zasługujemy na to. Pracowałem przy obsłudze klienta, wiem, czego można się spodziewać. Z jakimi klientami ma się do czynienia i jakie są wymagania sklepów, odnośnie do standardów jakości. A jeśli kupujecie za granicą, to wiecie, że tam wcale tak różowo pod tym względem nie jest. Neonet jest liderem w tym temacie raczej już od dosyć dawna, co nie?
    Cytuj
  • zylek 17 maj 2017, 11:55
    Ja też uważam, że zasługujemy. Problem tkwi jednak w tym, że w Polsce mało kto zwraca na te kwestie uwagę. Poruszany był wielokrotnie temat poziomu traktowania obsługi przez klientów - tymczasem okazuje się, że ta obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, szczególnie porównując ją do tego, z jaką się spotykamy w sklepach zagranicznych. Tak więc może miejmy więcej szacunku do doradców w polskich sklepach?
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: antywirus w firmie
Następna: Faktoring