Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pomysł na biznes., strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na biznes.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • russo 25 wrz 2017, 20:12
    Gdzie można otwierać placówki partnerskie? Są jakieś wymagania, co do miasta, lokalizacji? Czy Nest Bank sam wskazuje mi miejsce, gdzie mogę otworzyć placówkę?
    Cytuj
  • UllKa 26 wrz 2017, 16:45
    Ciekawą propozycję ma Lendero -dystrybucja kredytów i pożyczek. Można też liczyć na wsparcie tego brokera w prowadzeniu działalności.
    Cytuj
  • han26 28 wrz 2017, 10:35
    Myślę że ten biznes z Lendero to dobra propozycja dla właścicieli i biur ubezpieczeniowych. Zawsze to szansa na dodatkowy zarobek.Jest boom na pożyczki.
    Cytuj
  • opiekunnestbank 29 wrz 2017, 21:38
    russo napisał:Gdzie można otwierać placówki partnerskie? Są jakieś wymagania, co do miasta, lokalizacji? Czy Nest Bank sam wskazuje mi miejsce, gdzie mogę otworzyć placówkę?
    Szanowny Panie, placówki Nest Banku można otworzyć w każdym mieście, w którym nie funkcjonuje już inna Placówki. W większych miastach powyżej 40 tys. mieszkańców, w których działa już nasza Placówka, można otworzyć kolejną placówkę dopiero po uzyskaniu zgody Banku. Rekomendowane jest umiejscowienie Placówki w ruchliwych miejscach, głównych ciągach komunikacyjnych, centrach handlowych. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl
    Cytuj
  • AdamZ78 24 paź 2017, 17:53
    Obecnie jeśli chodzi o pomysł na biznes moim zdaniem przodują wszelkie formy przedsiębiorczości w Internecie. Szczególnie jeśli mowa o np. sklepach internetowych. Ciekawy asortyment, odnalezienie swojej niszy - to przepis na sukces.
    Cytuj
  • kubakos 29 maj 2018, 8:47
    Nie ma pomysłu na biznes jak nie potrafisz zarządzać i nie jesteś dobry to żaden biznes Ci nie wypali. Na samym początku może zastanów się w czym jesteś dobry i idź tym tropem. Może pomyśl o leasingu żeby jakoś na początku sfinansować najpotrzebniejsze sprzęty. Zerknij sobie na ofertę Platformy Finansowej mają bardzo dobre warunki leasingowe, szybką decyzję oraz wszystko załatwiasz online.
    Cytuj
  • hejheja 23 lis 2018, 9:41
    Franczyza może jest dobra, ale przede wszystkim dla kogoś początkującego. Zresztą to też nie jest takie dobre, jak może wydawać się na samym początku. Jeśli są jakieś zyski, to trzeba dużo oddać franczyzodawcy. Nie można też podejmować samodzielnie decyzji. Dobra opcja dla kogoś, kto chce zdobyć wiedzę i doświadczenie, na dłuższą metę nie jest to chyba optymalne rozwiązanie
    Cytuj
  • Lilka32 27 sie 2019, 21:26
    Ja mam sklep osiedlowy i nie narzekam, teraz jeszcze jak zaczęłam współpracę z epłatnościami, gdzie klient może jeszcze u mnie zapłacić rachunki to pojawia się więcej osób, które przychodzą.
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 22:09
    Klient w czasie zakupów może zapłacić za rachunki? A kartą może za nie zapłacić?język
    Cytuj
  • Lilka32 28 wrz 2019, 21:17
    Tak, dokładnie może zapłacić kartą zarówno za rachunki jak i za zakupy, mamy fajne nowoczesne terminale.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: pozyczka na firmę