Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pomysł na biznes., strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na biznes.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • Patka91 30 sty 2020, 21:15
    To prawda, powiem Wam, że moja siostra też zdecydowała się na polskie epłatności i ma dużo większe obroty bo teraz dużo ludzi nie nosi gotówki tylko płaci kartą.
    Cytuj
  • jarekcda 10 lut 2020, 21:03
    Ja ze swej strony mogę polecić pisanie artykułów na blogi i strony www. Google wymaga unikalnych tekstów, nie każdy ma czas je pisać i woli zapłacić. Nie trzeba wcale mieć talentu w tym kierunku. Są portale, na których takie teksty można sprzedać.
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 13:54
    Patka91 napisał:To prawda, powiem Wam, że moja siostra też zdecydowała się na polskie epłatności i ma dużo większe obroty bo teraz dużo ludzi nie nosi gotówki tylko płaci kartą.
    A korzysta też innych opcji epłatności, np. możliwość płacenia za rachunki?
    Cytuj
  • miniata 3 gru 2020, 23:17
    Mam własny salon fryzjerski, to był dobry krok, bo chociaż teraz jestem niezależna. Jeśli szukacie dobrego sprzętu to polecam babylissPRO. Ja jestem zadowolona, jest bardzo wysokiej jakości, wytrzymały i estetycznie zrobiony.
    Cytuj
  • Lenuszka 28 sty 2021, 14:56
    Pamiętajcie, że przy własnym biznesie trzeba zadbać o księgowość. Ja korzystam z programu https://www.taxomatic.pl/post/jak-rozliczac-podatek-vat-krok-po-kroku i polecam go wszystkim młodym przedsiębiorcom, bo to najlepsze narzędzie na rynku. Zapewnia kompleksowe usługi, w tym darmowe aktualizacje, co przy zmieniającym się prawie ma znaczenie.
    Cytuj
  • pajkama 12 lut 2021, 20:00
    miniata, masz u siebie jakąś maszynkę babylissPRO? Potrzebuję pilnie coś kupić do swojego salonu, nie używałam nic od nich a kusi mnie spróbować, bo w branży dobre opinie słyszałam. Chętnie bym jakąś dobrą maszynkę bezprzewodową kupiła ale z możliwością pracy także na kablu.
    Cytuj
  • marika70 31 sie 2021, 15:25
    Wydaje mi się, że warto popatrzeć czego w twojej okolicy brakuje...co ludzie by chcieli i zależy też jaki chcesz biznes czy stacjonarnie czy internetowo..
    Cytuj
  • karmelcia 22 wrz 2021, 22:11
    mam salon kosmetyczny, zależy mi na dobrych kosmetykach, lubię markę Peel Mission, bo mają świetne peelingi oparte na monokwasach i z autorskimi recepturami, klientki salonu są zadowolone z efektów
    Cytuj
  • jackowskyy 25 paź 2021, 22:45
    w pracy przydaje mi się abonament w portalkadrowy.pl mam tam dostęp do darmowych wzorów dokumentów, orzeczeń, aktów prawnych, na pewno ułatwie mi to szybkie aktualizowanie swojej wiedzy
    Cytuj
  • radek_majster 24 sie 2022, 22:24
    jeśli zatrudniacie pracowników to myśle, ze moze się Wam przydać magazyn Przegląd Płacowo-kadrowy jest tam sporo praktycznych przykładów, które pomagają w bezbłędnym naliczaniu wynagrodzenia
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: pozyczka na firmę