Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pomysł na biznes z przyszłością

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na biznes z przyszłością

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • szarlottka 18 gru 2013, 20:46
    Mój mąż wpadł niedawno na pomysł że otworzy własną siłownię. Jestem z niego dumna i wierzę że mu się uda. Moim zdaniem idealnie nadaje się do tej pracy, będzie dużą motywacją dla klientów bo sam kiedyś walczył z nadwagą.
    Cytuj
  • 22 gru 2013, 22:11
    Moj kolega ostatnio zaczął interesować się sprzedażą różnych produktów przez internet myślę ,że to początek jego zabawy z marketingiem .
    Cytuj
  • rozpisanamama 3 sty 2014, 8:14
    Ja mam zamiar iść na szkolenie z akupunktury bo chciałabym otworzyć własny gabinet. Myślicie że taki biznes ma szansę powodzenia? W moim mieście nie ma nic takiego
    Cytuj
  • Avery_Zweckform 13 lut 2014, 12:37
    Szanowni Państwo,

    z danych GUS wynika, że w ubiegłym roku swoją firmę zarejestrowało 287 tys. osób i w zestawieniu ze statystykami z lat ubiegłych ta liczba stale wzrasta. Własna firma może okazać się dobrym pomysłem. Trzeba tylko cierpliwie zorganizować wszystkie urzędowe formalności i znaleźć oryginalny pomysł na promocję. Pierwszym krokiem przy zakładaniu biznesu jest jego rejestracja i określenie rodzaju świadczonych usług na podstawie PKD, czyli Polskiej Kwalifikacji Działalności. Trzeba też wskazać sposób rozliczeń z Urzędem Skarbowym. A jak wypromować nową działalność? Na pewno warto poszukać niestandardowych form reklamy. Dobrze jest zacząć od wykonania własnej strony internetowej i działań w portalach społecznościowych. Można też prowadzić blog ekspercki, na którym klienci znajdą ciekawe porady i informacje związane z naszą ofertą. Podstawą jest jednak stworzenia logo, które będziemy mogli umieszczać na produktach czy w komunikacji z klientami i tym samym utrwalać naszą markę. Przydać się wtedy mogą specjalne etykiety przeznaczone np. do naklejania na opakowania kartonowe, woreczki czy butelki. Wystarczy zadrukować je przygotowaną przez siebie treścią. Program służący do projektowania etykiet dostępny jest bezpłatnie online na stronie.

    Zespół Avery Zweckform
    Cytuj
  • anna80 18 lut 2014, 13:11
    Pomysły Państwa / Wasze są dobre.

    Lecz dźwignią handlu jest reklama. Bez tego ani rusz.

    Przykładowo dla sklepu z suplementami. Samo otworzenie to za mało. Jest ich wiele. Dopiero przy dobrej promocji i sporych nakładach finansowych pomysł może przynieść zyski. I to nie tak szybko.

    Trzymam kciuki za Państwa / Wasze przedsięwzięcia.
    Cytuj
  • aniechto 19 lut 2014, 16:02
    Łatwiej wystartować jak sporo zrobimy sami czyli np strona www, własna księgowość online takie możliwości dają nam różne portale. Na przykład czasnafirme daje nam to wszystko razem plus inne narzędzia np. marketingowe własny mailing.
    Cytuj
  • Nova23 25 sie 2014, 14:09
    Moim zdaniem siłownia to świetny pomysł. Sama marzę o własnej restauracji z klimatem. Nie wiem czy nadałabym się do tego biznesu, ale marzenia warto mieć. Ostatnio pomagałam mojej znajomej szukać sprzętu gastronomicznego i przyznam, że znów obudził się we mnie pomysł realizacji tego marzenia. Zaczynam pisać biznesplanuśmiech
    Cytuj
  • zylek 12 wrz 2014, 8:05
    Przede wszystkim myślcie o kosztach początkowych. W PL mamy opcję legalnej optymalizacji. Mówi wam coś schemat Pawła Kurnika? Można prowadzić spółkę w UK i przedstawicielstwo w POlsce. Pracujecie wtedy u nas, a oszczędności są znaczące. U nich zus jest dwa razy niższy, a zwolnienia podatkowe przekraczają 200 tysięcy. Sama kwota wolna to 50 koła!
    Cytuj
  • lolo12 21 wrz 2014, 21:06
    Coraz częściej ostatnio zauważyłem ludzie prywatnie a również firmy zamiast kupować maszyny i urządzenia po prostu je wypożyczają. Nie mówię tu o takich maszynach, które firma używa dzień w dzień tylko raczej o sporadycznych sytuacjach, które nie wymagają zakupu takiej maszyny tylko wystarczy jej wypożyczenie. Zmierzając do odpowiedzi na temat, taka właśnie firma, która wypożycza innym maszyny może być pomysłem na biznes, dla przykładu: [url=http://www.mascus.pl/rolnictwo/uzywane-traktory/john_deere,8360R,1,relevance,modelgroup.html]http://www.mascus.pl/rolnictwo/uzywane-traktory/john_deere,8360R,1,relevance,modelgroup.html[/url] firma ma zasięg ogólnopolski więc jest jej łatwo zadowolić każdego klienta. Taka moja propozycja.
    Cytuj
  • Filipek11 3 paź 2014, 10:45
    Każdy biznes dobrze zacząć od prowadzenia za pośrednictwem wirtualnego biura, wygląda to profesjonalnie i jest tanie, sporo firm przenosi się do wirtualnych biur ze względu na niskie koszty, przykład biura OfficeZone - miesięczny abonament kosztuje 90zł, dwa pierwsze meisiące za darmo na "przyzwyczajenie się" ale zazwyczaj i tak każdy już zostaje na dłużej bo się po prostu opłaca.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum