Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pomysł na biznes z przyszłością, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na biznes z przyszłością

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • zagubiona 26 sie 2015, 11:33
    Dobra jest firma budowlana. Mąż zajmuje pracą na budowie, ja papierkami. Ostatnio siedzę w necie i szukam części. O ile firma
    Prestige Tyres szybko rozwiązała nasz problem z oponami do wózków widłowych,[ ich opony mają już swoją markę a i w porównanie z innymi wychodzą na ich plus] To znalezienie producenta kółek do cięcia terakoty będzie cudem.
    Mimo różnych małych i większych problemów, uważam ze pomysł męża z założeniem firmy był strzałem w dziesiątkę.
    Cytuj
  • 26 sie 2015, 15:20
    Polecam działalność gospodarczą jak ktoś ma fajny pomysł na biznes dla siebie.
    Cytuj
  • zott 18 paź 2015, 19:17
    Każdy pomysł na biznes ma szansę, ważne by wszystko robić z głową. Sam niestety wpakowałem swoją firmę w problemy finansowe i tylko z pomocą udało mi się wyjść na prostą. ROzsądek przede wszystkim .
    Cytuj
  • paulinkaaa2 2 gru 2015, 9:36
    A myślicie, że może się opłacać taki biznes jak tu - biuro detektywistyczne? faktycznie coraz chętniej korzystamy z tych usług?
    Cytuj
  • luna634 9 gru 2015, 17:59
    Wydaje mi się że biznes z przyszłością to warsztat samochodowy uśmiech Można sobie prowadząc warsztat bardzo ułatwić pracę inwestując w odpowiednie oprogramowanie dedykowane warsztatom samochodowym. Optymalizuje kontakty z klientami i ułatwia pracę. Poza tym firma zajmuje się równiez tworzeniem profesjonalnych stron www co jest bardzo dobrą formą reklamy
    Cytuj
  • teressse_ 9 gru 2015, 23:55
    Ja natomiast zastanawiam się nad rozszerzeniem mojej działalności, a dokładniej chciałabym skorzystać z usług finansowania inwestycji. Zastanawiam się nad wybraniem firmy. Jestem ciekawa czy ktoś z was miał jakieś doświadczenia w tej dziedzinie. Za wszystkie uwagi z góry dziękuję. uśmiech
    Cytuj
  • zott 15 gru 2015, 23:07
    A mi się wydaje, że dobrą inwestycją może okazać się otworzenie własnego baru. Mój znajomy właśnie urządza swój i zakupił ostatnio w http://www.favore.pl/forum/ specjalne meble uśmiech Cały weekend pomagałem mu je poskładać!
    Cytuj
  • aserehe 20 sty 2016, 23:07
    A mnie się podobają takie większe inwestycje, biznesy np. wiatraki? To jest coś uśmiech Problemem jest tylko hałas jaki wydają i tutaj zapewne trzeba uzyskac specjalne zgody może nawet warto zamówić mapy akustyczne w akusoft, no i starać się by wiatraki były odpowiednio oddalone o terenów zamieszkałych. Ale to musi być naprawde fajny biznes uśmiech
    Cytuj
  • Matylda_P 12 maj 2016, 14:09
    Dziś jak masz nowatorski pomysł to szybko zorganizujesz sobie firmę. Możliwości pracy on-line są w zasadzie nieograniczone.Pytanie czy rejestrować firmę pod domowym adresem. Osobiście nie jestem do tego przekonana.
    Co myślicie o wirtualnym biurze?


    Cytuj
  • edyta126p 27 cze 2016, 13:15
    Chcąc założyć własną firmę powinno się najpierw zbadać rynek. Jeżeli jest już przesyt podobnych firm to lepie poszukać czegoś innego. Ja raz robiłam takie badania wraz z Lemniscate. Stworzyli profesjonalne analizy, które naświetliły mi sytuację na rynku. Mogłam wtedy spokojnie napisać biznes plan i zacząć wcielać w życie uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum