Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pomysł na biznes z przyszłością, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na biznes z przyszłością

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Korra 24 gru 2016, 14:13     (ostatnio zmieniony przez autora 27 gru 2016, 13:12, w całości zmieniany 2 razy)
    Cześć wszystkim uśmiech Ja ostatnio trafiłem na http://vaporti.pl/ i zastanawiam się właśnie czy byłaby to dobra opcja na franczyzę wielki uśmiech Wydaje się to dość przyszłościowe i póki co nietypowe, bo jeszcze nawet nie słyszałem o możliwości picia shotów w formie pary, a z opisu zapowiada się co najmniej intrygująco wielki uśmiech Co o tym myślicie?
    Cytuj
  • sloneczko9 12 sty 2017, 7:32     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lut 2017, 15:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem warto jest obecnie iść w biznes internetowy.

    Warto jest na przykład zastanowić się nad własnym sklepem internetowym. Coraz więcej osób robi zakupy właśnie przez internet. Dobre możliwości daje platforma Selino.

    Można tam otworzyć sklep w kilka minut. Nie musicie równiez posiadać dużych funduszy na zatowarowanie. Korzystacie z zatowarowania w sklepie.
    http://selino.pl/
    Cytuj
  • UllKa 2 lut 2017, 16:47
    Jak się nie ma doświadczenia to najlepiej zainwestować we franczyzę. Na przykład na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej pod logo cuk wystarczy 15 tysięcy i właściwie wszystkiego uczą od podstaw.
    Cytuj
  • Panda11 6 lut 2017, 20:58
    Nikt nie zdradzi Ci pomysłu na biznes.
    Cytuj
  • kamilmazur 7 lut 2017, 19:40     (ostatnio zmieniony przez autora 7 lut 2017, 19:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Korra napisał:Cześć wszystkim uśmiech Ja ostatnio trafiłem na vaporti.pl i zastanawiam się właśnie czy byłaby to dobra opcja na franczyzę wielki uśmiech Wydaje się to dość przyszłościowe i póki co nietypowe, bo jeszcze nawet nie słyszałem o możliwości picia shotów w formie pary, a z opisu zapowiada się co najmniej intrygująco wielki uśmiech Co o tym myślicie?
    Myślę, że jak najbardziej warto się nad tym zastanowić przymrużenie oka
    Cytuj
  • Mientowy 9 lut 2017, 19:43     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lut 2017, 19:52, w całości zmieniany 1 raz)
    kamilmazur napisał:
    Korra napisał:Cześć wszystkim uśmiech Ja ostatnio trafiłem na vaporti.pl i zastanawiam się właśnie czy byłaby to dobra opcja na franczyzę wielki uśmiech Wydaje się to dość przyszłościowe i póki co nietypowe, bo jeszcze nawet nie słyszałem o możliwości picia shotów w formie pary, a z opisu zapowiada się co najmniej intrygująco wielki uśmiech Co o tym myślicie?
    Myślę, że jak najbardziej warto się nad tym zastanowić przymrużenie oka
    Ja też jestem tego zdania. Szczególnie, jeśli jeszcze jest nisza w danym mieście uśmiech
    Cytuj
  • Loxon 16 lut 2017, 13:31
    Dzięki wielkie za wszystkie porady uśmiech Przyda mi się na pewno uśmiech
    Cytuj
  • bulma10 25 lut 2017, 17:06     (ostatnio zmieniony przez autora 1 mar 2017, 15:53, w całości zmieniany 2 razy)
    Warto też pomyśleć nad zarabianiem w necie uśmiech Sporo porad na ten temat można znaleźć np. tutaj http://make-cash.pl/
    Cytuj
  • Topp81 17 mar 2017, 14:42
    Dzięki wielkie za wszelkie porady uśmiech Z całą pewnością mi się przydadzą wielki uśmiech
    Cytuj
  • han26 3 cze 2017, 13:38
    UllKa napisał:Jak się nie ma doświadczenia to najlepiej zainwestować we franczyzę. Na przykład na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej pod logo cuk wystarczy 15 tysięcy i właściwie wszystkiego uczą od podstaw.
    Jak na franczyzę to nie jest duży koszt.Niezły pomysł mim zdaniem.Muszę doczytać.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum