Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pozycjonowanie strony internetowej - jak osiągnąć wysokie pozycje, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pozycjonowanie strony internetowej - jak osiągnąć wysokie pozycje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • 17 mar 2015, 6:53
    Cześć .... to bardzo dużo od czego zależy .... tu nawet nie ma wyraźnej odpowiedzi, w ogóle na ogół mogę powiedzieć bardzo ważnie żeby takimi pytaniami zajmował się wykwalifikowany specjalista
    Cytuj
  • mariank 23 mar 2015, 13:38
    Jakkolwiek pozycjonowanie wydaję się bardzo proste, tak robią je samemu można zrobić więcej szkody niż pożytku. JEstem tego najlepszym przykładem, chciałem wypozycjonować swój sklep, ale robiłem to zbyt intensywnie i spamersko. Algorytmy googla były mi wówczas obce. Dlatego czasami lepiej dopłacić i zaufać jakiejść fimrmie. Ja ostatnio zainwestowałam w taką firmę ze Śląska. Dopiero rozpoczynamy współpracę, więc zobaczymy jak się będzie rozwijać uśmiech
    Cytuj
  • szarlottka 25 mar 2015, 7:24
    Warto pomyśleć też o kampanii adwords. Dzięki temu na twoją stronę trafią tylko użytkownicy na których ci zależy - nie będzie sztucznego ruchu na stronie uśmiech Ja coś takiego chcę zastosować w swoim sklepie internetowym bo ostatnio coś spadła sprzedaż.
    Cytuj
  • koonik 25 mar 2015, 15:01
    To się ciągle zmienia. Trzeba o tym myśleć na bieżąco i dostosowywać swoje akcje do zmian, jakie wprowadzane są przez Google.
    Cytuj
  • gabriell86 2 gru 2015, 13:30     (ostatnio zmieniony przez autora 7 gru 2015, 11:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Jako, że Google ciągle udoskonala swoją wyszukiwarkę, to coraz trudniej wypozycjownować stronę na wysokie pozycje. Niestety nie ma szybkich sposobów na osiągnięcie wysokiej pozycji bez ryzyka wpadnięcia do filtra lub otrzymania bana - skuteczne pozycjonowanie zajmuje więc sporo czasu i pracy. Oczywiście samodzielne pozycjonowanie jest zazwyczaj skażane na porażkę, także należy to zlecić jakiejś firmie - w miarę dobra ofertę mają tutaj http://www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie/
    Cytuj
  • willla 11 sty 2016, 15:00
    Trzeba sie trochę na tym znać-idź do specjalistów.
    Cytuj
  • Kasandra2013 5 kwi 2016, 16:09
    Jest to ciągła systematyczna praca którą można wykonać samemu. Jak biznes już się rozrusza warto pomyśleć o specjaliście.
    Cytuj
  • metfach 5 maj 2016, 12:20
    Dobrze mówisz ;-)
    Cytuj
  • Karton33 16 kwi 2017, 23:10
    Trzeba znać się na pozycjonowaniu. W tym jest cały sekret.
    Cytuj
  • Swojezdanie 17 maj 2017, 10:27
    Najlepiej zlecić to dobrej firmie. Niech ona pracuje na nasz sukces.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum