Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pozyczka na firmę

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pozyczka na firmę

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • czarnaJagoda 23 lis 2016, 21:18
    A jaka kwota cię interesuje? To chyba podstawowe pytanie. Z tego co wiem niezłe oferty dla przedsiębiorców mają w Idea Banku. Choćby taki kredyt Fair dla firm. Jeżeli kwota nie jest duża to może lepiej postawić na kartę kredytową?
    Cytuj
  • piotrek56 31 sty 2017, 23:06
    Lepiej postarać się o kredyt albo dofinansowanie.
    Cytuj
  • Panda11 6 lut 2017, 20:55
    Też mi się tak wydaje przymrużenie oka
    Cytuj
  • Luizka23 5 mar 2017, 23:10
    Ciekawym rozwiązaniem jest faktoring. Często nawet wystarcza fatkroing niepełny http://raiffeisenpolbank.com/faktoring/faktoring-niepelny W raiffaisen banku mają bardzo eektywne rozwiazania pożyczki na firmę,. Firma jest też na tyle otwarda, że daje szybkie pożyczki bez konieczności dostarczenia od razu dokumentów.
    Cytuj
  • Topp81 17 mar 2017, 14:46
    Popieram poprzednika w 100% uśmiech Nic dodać, nic ująć...
    Cytuj
  • kubakos 2 sie 2017, 16:02
    a nie lepiej wziąć leasing online?? Kiedyś coś mi znajoma mówiła że taki leasing jest bardziej opłacalny niż kredyt. Podobno lepsze warunki w sumie ja nie wiem bo nie korzystałam no ale tak słyszałam zresztą można poczytać o tym leasingu
    Cytuj
  • Meggi85 18 paź 2017, 21:59
    Dużo zależy też od tego na co potrzebujemy kredytu. Jak potrzebowałam na rozwój firmy to wziełam w TaxCare, Moja koleżanka dostała też u nich kredyt na start firmy i poprowadzili dla niej księgowość. Kredyty moga być też samochodowe, mieszkaniowe czy chociażby zastrzyk gotówki który po prostu ma wesprzeć firmę.
    Cytuj
  • Meggi85 28 paź 2017, 15:54
    Nie boisz się tak internetowo? Ja to jednak lubie sprawdzone miejsca i opcje. Zawsze jeśli chodzi o pieniądze to warto się najpierw dowiedzieć od znajomych czy kogoś kto korzystał z usług danej firmy. Takie kredyty mogą dać szansę, ale moga też okazać się katastrofą. Dla mnie w TaxCare kredyt okazał się wyjściem z całkiem trudnej sytuacji. Moja firma odżyła, a ja moge dalej myślec jak się rozwijać nie martwiąc się o jutro.
    Cytuj
  • qarena 15 gru 2017, 20:07
    Moim zdaniem lepiej się nie zadłużać....
    Cytuj
  • NataliaBe 21 gru 2017, 7:56
    Wszystko zależy od kilku kwestii, przede wszystkim tego jak spojrzymy na samą pożyczkę w aspekcie jej swoistej eksploatacji. Niekiedy jest to ciekawa metoda na pozyskanie środków finansowych.
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum