Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • KoKoszka 22 lip 2010, 9:57
    Chodzi mi nie tyle o jakieś chałupnictwo co pracę wykonywaną zdalnie, przez internet i telefon. Mam teraz małe dziecko i wydaje mi się, że taki tryb pracy, kiedy przynajmniej kilka razy w tygodniu miałabym biuro w domu by się sprawdził. Zanim jednak zaproponuję to mojemu pracodawcy chciałam spytać czy ktoś ma doświadczenie w tym temacieuśmiech Będę bardzo wdzięczna za opinie.
    Cytuj
  • Ferdynand 25 lip 2010, 19:26
    Ja kiedyś pracowałem w domu wprowadzając dane do bazy. Normalna praca, 8h tyle, że nie musiałem siedzieć w biurze tylko w domciuuśmiech No ale niestety była to praca tymczasowa. Teraz jakoś nie mogę nigdzie się zaczepić...
    Cytuj
  • Williams 25 lip 2010, 20:51
    Ja właśnie zakładam działalność z tą myślą, żeby pracować ile i gdzie chcę. Będę robił właściwie to samo co dla swojego szefa, ale na własny rachunek. Ale dopiero zaczynam w ten sposób...
    Cytuj
  • gelbo 17 sie 2010, 15:21
    Jak widać po tych stronach [url=http://praca.money.pl/praca-w-domu/]ofert pracy w domu[/url] jest sporo.
    Cytuj
  • KoKoszka 17 sie 2010, 18:52
    Owszem, ofert mozna znaleźć mnóstwo, tyle, że ja raczej nie zakładam zmiany pracodawcy póki co, a jedynie zmianę trybu pracy. Zastanawiam się nad plusami i minusami takiego rozwiązania, dlatego zalezy mi na opiniach ludzi, ktorzy własnie pracują w domu. Podejrzewam, że np może nie być latwo skupić się w domowych warunkach. No i nie wiem jak moje szefostwo się odniesie do tego pomyslu, na razie się zastanawiam... może ktoś ma doświadczenie w tej materii?
    Moja siostra pracuje w logistyce, przez trzy dni w tyg siedzi w biurze, dwa dni pracuje z domu i bardzo sobie to chwali. Tylko że ona mieszka w Anglii. W Polsce nie jest to chyba zbyt popularne.
    Cytuj
  • zsp 9 wrz 2010, 16:05
    Da się tak pracować i nawet nieźle zarobić ale... Wada jest taka, że będąc w domu zawsze się czujesz, jakbyś był też w pracy. Trochę trudno sobie to wszystko wtedy odpowiednio w czasie rozłożyć. W efekcie, coś co można było zrobić w 4 godziny, rozkłada się na cały dzień...
    Cytuj
  • agent007 20 wrz 2010, 16:15
    Myślę, że trzeba mieć dużą samodyscyplinę, by z powodzeniem pracować w domu...
    Cytuj
  • alpaka 20 wrz 2010, 17:42
    Ja też mam małe dziecko i pracuję w domu. Polecam to rozwiązanie pod warunkiem, że jesteś bardzo dobrze zorganizowana i potrafisz się skupić w domu na pracy. Prawda jest taka, że ja przez pierwszy miesiąc zupełnie nie potrafiłam się zorganizować. Zamiast usiąść i przez kilka godzin popracować ciągle mnie coś rozpraszało, a tu pranie wywiesić,a tu na zakupy skoczyć, no i dziecko strasznie absorbuje... Ostatecznie pracowałam po prostu późnym wieczorem skrzywienie
    Teraz jest już lepiej wyznaczam sobie żelazne godziny w których zajmuję się tylko pracą, staram się wtedy załatwić dziecku opiekę, żeby mnie nic nie rozpraszało.
    Taka praca to bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie muszę się szykować i dojeżdżać do biura, dzięki czemu oszczędzam dziennie koło 2 godzin.
    Cytuj
  • filet_rybny 20 wrz 2010, 18:16
    Ja nie mam żadnych problemów, nieraz pracuję zdalnie, jest to bardzo wygodne, bo mogę się zabrać do pracy wtedy kiedy mi pasuje, a nie w godzinach jak wszyscy siedzą w burze. Dzięki temu wybieram godziny, w których jestem naprawdę na najwyższych obrotach i to co zajęłoby mi 8 h często robię w 5.
    Cytuj
  • agent007 22 wrz 2010, 16:23     (ostatnio zmieniony przez autora 22 wrz 2010, 16:24, w całości zmieniany 1 raz)
    filet_rybny napisał:Ja nie mam żadnych problemów (...) to co zajęłoby mi 8 h często robię w 5.
    No to filecie, tylko pogratulować. Widać czujesz się w telepracy jak ryba w wodzie. Nie każdy umie tak dobrze ułożyć sobie pracę. Zwłaszcza, gdy tysiąc innych rzeczy zaprząta mu głowę.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum