Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Prezenty dla pracowników

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezenty dla pracowników

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • emgielka 23 gru 2013, 9:50
    Chcę poprawić wydajność moich pracowników. Zastanawiałam się czy taki koszyk z winem byłby dobrym prezentem. Chyba, że macie jakiś inny pomysł ? przymrużenie oka
    Cytuj
  • 30 gru 2013, 12:16
    A jak ktoś nie pije?
    Albo nie lubi wina?
    I czemu akurat koszyk z winem? To jakoś powiązane z waszą branżą? To ma być elegancki czy praktyczny prezent?
    Sądzę iż są lepsze rozwiązania niż wino... uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 31 gru 2013, 11:45
    Jeśli będzie do tego jeszcze jakaś premia, to napewno będą zadowoleniuśmiech
    Cytuj
  • aserehe 5 paź 2016, 14:13
    Takie koszyki z prezentami dobrze się sprawdzają na święta, a jak chcesz wynagradzać, to faktycznie premia, albo jakaś fajna impreza integracyjna np. wyjazdowa? Ciekawą ofertę dla firm ma pod tym kątem hotel Fajkier uśmiech
    Cytuj
  • Bond777 7 paź 2016, 17:27
    Ja uważam, że fajnym wyjściem byłby voucher na przelot tanią linią lotniczą uśmiech U mnie w firmie coś takiego praktykują i wszyscy są zadowoleni uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 19 paź 2016, 12:08
    No nie wiem, ale prezenty dla pracowników w dużej mierze zależą od samego pracodawcy
    Cytuj
  • AngelikaSwie 8 gru 2016, 7:00     (ostatnio zmieniony przez autora 2 sty 2017, 7:36, w całości zmieniany 1 raz)
    To zależy od tego ile masz pieniędzy. Koszyk z winem wydaje się całkiem niezłym pomysłem na prezent. Zwłaszcza jak zbliżają się święta. i szczerze powiedziawszy to sama wolałabym dostać właśnie takie winko niż paczkę z jedzeniem ( wole sama sobie kupić co jest mi potrzebne do jedzenia, zwykle w takich paczkach jest masa słodyczy, których nie jem ponieawż nie lubię).

    Ze swojej strony proponuję jeszcze zastanowić się nad kubeczkiem z napisem . W wiekszej ilości takie kubeczki mozna zamowić w bardzo niskich cenach.
    http://selino.pl/kubki-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-9.html
    Cytuj
  • stacy77 15 gru 2016, 19:34
    A może po prostu jakieś bony? To też fajny gest.
    Cytuj
  • Kolka82 20 gru 2016, 15:04
    Wydajność pracowników najlepiej poprawia dobra premia, jeszcze lepsze słowo i ewentualnie kawa przymrużenie oka ale czarna. Motywacja to najlepszy booster wydajności.
    Cytuj
  • Ertap1 17 sty 2017, 20:14
    Zależy czym się interesują...
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum