Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Prezenty dla pracowników w firmie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezenty dla pracowników w firmie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • mscislaw 30 sty 2018, 11:17
    Witam.Szukam pomysłu na prezent dla pracowników z okazji 10 lecia istnienia firmy.Co mozna im dać z tej okazji?
    Cytuj
  • incredibleday33 2 lut 2018, 10:28
    ja myślę, że warto zrobić imprezę integracyjną albo premia. To najbardziej motywuje pracownika.
    U siebie robię różne imprezy, jedna z nich ti było wspólne wyjście do parku linowego a później ognisko.
    Ostatnio otrzymaliśmy ofertę na organizację takiego dnia na torze wyścigowym. Pracownicy byli mile zaskoczeni, bo nie codziennie mają okazję aby pojechać na tor i przy okazji jeździć sportowymi samochodami. Budżet mieliśmy ograniczony więc wybrałam tańsze samochody. Ogółem, fajna sprawa. My jeździliśmy w Śłomczynie z devilcars. uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 12 mar 2018, 19:36
    U mnie w firmie są fajne benefity jak multisport, obiady czy możliwość wzięcia kredytu. Ale chyba nic z tych rzeczy nie pasuje na taką rocznicę. Może coś z czego można korzystać również prywatnie. Karty iMe mogłyby się sprawdzić.
    Cytuj
  • Ogryzka 17 mar 2018, 23:28
    Kiedyś czytałam o tym iMe, ale nie mialam okazji korzystać. Może to byłby faktycznie dobry pomysł. Ja bym była bardzo zadowolona jakby u mnie były takie opcje. Tylko z tego co czytałam iMe to pomoc informatyczna nie tylko z komputerem, ale też z tel czy tabletem. Można coś takiego wykupic dla wszystkich pracowników?
    Cytuj
  • Ogryzka 19 mar 2018, 21:39
    Świetne! Na stronie jest opcja nie tylko dla pracowników, ale też jako help desk dla działów IT i całkiem jako outsourcing IT dla firm. Można taką okazję całkiem nieźle wykorzystać. Pod każdą opcją to wsparcie dla pracowników. Chyba każdy wie, że w firmie IT jest dosc istotne, więc każda opcja pomocy jest na wage zlota.
    Cytuj
  • Nataleczka1987 12 maj 2022, 12:51
    Ja pamiętam jak dostałąm kalendarz i wino język
    Cytuj
  • KarolinaOchmann 13 cze 2022, 15:29
    Najlepszą opcją chyba jest premia przymrużenie oka
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum