Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Profesjonalne porady prawne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Profesjonalne porady prawne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 5 z 5  
  • upierzonywaz 26 mar 2013, 14:29
    Ja całkiem w porządku pomoc prawną dostałem na portalu prawnym e-prawnik
    Chodziło o napisanie pisma do sądu, bardzo szybko załatwiłem sprawę i w sumie w całkiem normalnej cenie dla mnie plusem było to że działają przez internet.
    Cytuj
  • szteglic 27 mar 2013, 10:25     (ostatnio zmieniony przez autora 11 gru 2013, 12:43, w całości zmieniany 1 raz)
    A za poradę na tym e prawniku coś się płaci ?
    Cytuj
  • pistacja 3 kwi 2013, 13:11     (ostatnio zmieniony przez autora 3 kwi 2013, 13:11, w całości zmieniany 1 raz)
    Na pewno się płaci, nic nie jest za darmo przymrużenie oka. Sama wolałabym jednak skorzystać z porady doświadczonych prawników, z którymi mogę porozmawiać w cztery oczy. Ja rozumiem, że teraz wszystko staje się wirtualne, bo tak wygodniej, ale nie wszędzie się to moim zdaniem sprawdza.
    Cytuj
  • RittaRosa 8 maj 2013, 12:26     (ostatnio zmieniony przez autora 8 maj 2013, 12:27, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja tam uważam, że [url=http://]porady prawne przez internet[/url] to dobre rozwiązanie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy człowiek tak prawdę nie ma czasu w ciągu dnia, żeby biegać po kancelariach. Oczywiście najlepiej takich porad szukać na stronach kancelarii prawnych, żeby mieć pewność, że odpowiedzi udziela nam prawnik z doświadczeniem, a nie jakiś laik.
    Cytuj
  • pistacja 22 maj 2013, 15:32
    Internetowe porady prawne w kancelariach, w których pracują wykwalifikowani prawnicy są ok w niektórych mniej ważnych kwestiach, ale czasami nie są wystarczające.
    Cytuj
  • sonique321 27 maj 2013, 13:48
    Dokładnie. Zdarzają się poważne i skomplikowane sprawy, takich nigdy nie powierzyłabym [url=http://]prawnikowi[/url], którego nie widziałam na oczy.
    Cytuj
  • dzisfolk 29 maj 2013, 10:24
    @UP, dlaczego nie? mamy czasy i będziemy miec takie, że tylko online będziemy wszystko robić.
    Cytuj
  • Leon99 20 lis 2013, 14:52
    Dokladnie! Przeciez dzieki temu, ze mozemy wiekszosc spraw zalatwic zdalnie, telefonicznie czy tez mailowo, oszczedzamy nasz czas i pieniadze. Np wspolpraca z [url=http://]kancelaria prawna[/url] - moze przebiegac i z Leszna, a moze i z calej Polski przeciez.
    Cytuj
  • AstaLawista 2 gru 2013, 21:55
    e-prawnik jest świetnym źródłem informacji, ale najwięcej można i tak dowiedzieć się w bezpośredniej rozmowie z adwokatem. Coś o tym wiem z własnego doświadczenia język Musiałam niedawno pomóc bratu znaleźć specjalistę od prawa karnego i poradzono mi pana Wawrzyńca Chróścielewskiego z Łodzi. Po rozmowie z nim postanowiliśmy, że będzie reprezentował bratanka. I to była dobra decyzja.
    Cytuj
  • artur_matejak 19 gru 2013, 11:54
    Ja również korzystałem z usług e-prawnika. łatwo, szybko i wygodnieuśmiech nie trzeba się ruszać z domu. Lubię także czasem zasięgnąć porad w kancelarii. Raz miałem styczność. Rzeczowe i kompleksowe podejście do klienta. Miałem problemy rodzinne a do tego niesnaski z telekomunikacją... Teraz już mogę normalnie funkcjonować, bo mam to z głowy
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum