Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Sposób an stronę www - kreatory stron

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposób an stronę www - kreatory stron

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • mkrawczykowski 20 lis 2012, 7:25
    Witam,
    czy ktoś z Was rozważał wykorzystanie kreatora stron do stworzenia własnej strony? A może ktoś ma już taką stronę? Co myślicie o takich aplikacjach? Czy spełniają Wasze wymagania jesli chodzi o funkcjonalność tworzonego serwisu? Czy atrakcyjne jest dla Was to, że możecie zrobić sobie stronę bez konieczności dbania o techniczne szczegóły jak rejestrowanie serwera, zakładanie bazy danych, instalowanie CMSa i inne?
    Porównałem ostatnio kilka kreatorów online, a wyniki przedstawiłem w postaci małej tabelki. Możecie ją zobaczyć we wpisie na moim blogu: [url=Kreatory stron www – porównanie]Kreatory stron www – porównanie[/url]
    Cytuj
  • rejnor 21 lis 2012, 9:42
    Czy ja wiem. Wolałbym jednak dać to jakieś zaufanej i sprawdzonej osobie, która wykonałaby dla mnie stronę www.
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 14:44
    moim zdaniem zamiast robić stronkę na takich szablonach to lepiej zlecić to profesjonalistom...jakieś agencji reklamowej albo coś takiego, bo potem okaże się, ze co druga strona jest taka sama :/
    Cytuj
  • mkrawczykowski 15 sty 2014, 12:49
    Strona z kreatora niekoniecznie musi być taka sama jak inne. Szablony można zmieniać i dopasowywać do swoich potrzeb tak, że wynikowe strony w ogóle nie będą ich przypominały.
    Cytuj
  • vittov 15 sty 2014, 13:15     (ostatnio zmieniony przez autora 20 sty 2014, 9:06, w całości zmieniany 1 raz)
    Sam bym się tego nie podejmował , wolałbym zlecić to komuś ale sam zdecydujesz uśmiech
    [url=http://www.aviva.pl/inwestycje/abc-funduszy-inwestycyjnych.html]http://www.aviva.pl/inwestycje/abc-funduszy-inwestycyjnych.html[/url]
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum