Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Staż w UE

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Staż w UE

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Beetlejuice85 21 lip 2010, 19:38
    Słyszałem, że istnieje możliwość odbycia praktyki zawodowej w instytucjach unijnych. Docelowo chciałbym się zajmować doradztwem związanym z UE i bardzo interesuje mnie zrobienie takiego stażu. Czy ktoś wie jak można sobie to zorganizować?
    Cytuj
  • nafnafff 21 lip 2010, 23:42
    Trzeba złożyć aplikację do końca marca lub października, wzór znajdziesz pod linkiem: http://europa.eu.int/comm/stages.
    Potem czeka się miesiąc na nadanie numeru kandydata, dalej jest podwójna selekcja (chętnych bywa kilka razy więcej niż miejsc, mnie się nie udało) i podpisanie kontraktu. No i trzeba spełniać podstawowe wymagania czyli wiek do 30 lat, wyższe wykształcenie i obywatelstwo kraju członkowskiego. Powodzenia uśmiech
    Cytuj
  • Beetlejuice85 23 lip 2010, 14:27
    Tak, podobno nie jest łatwo, ale będę próbowałuśmiech To chyba najlepsza droga rozwoju zawodowego jaką sobie wyobrażam (zważywszy na to co chcę robić) Konkurencja jest spora, fakt. A jak się nie uda za pierwszym razem to chyba nie ma przeszkód żeby startować wielokrotnie...
    Cytuj
  • casinda_ebe 27 lip 2010, 14:28
    Trzeba dobrze napisać aplikację - to klucz do dalszego etapu. Radzę odpowiednio przeszukać internet pod tym kątem i postarać się na tym etapie, bo od dokumentów aplikacyjnych zależy bardzo wiele.
    Cytuj
  • Filiposlaw 28 lip 2010, 21:16
    A czy ktoś sie orientuje ile może trwać taki staż?
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum