Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Strona www

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Strona www

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 z 3  
  • sfinksfv 27 lip 2011, 15:02
    Czy też uważacie, ze Wasza strona internetowa jest bardzo ważna?
    Jak pozycjonujecie?
    linki sponsorowane - czy zwracacie na nie uwagę?
    P.S. Wykonujemy zdjęcia na stronę www !
    Cytuj
  • michalrecd 14 cze 2012, 10:04
    ja takie rzeczy zlecam profesjonalistom. W dzisiejszych czasach idzie znalezc dobre firmy za calkiem niewielkie pieniadze. A i wiem ze cos jest zrobione dobrze. Nie mowie juz o tym ile czasu zaoszdzedzam
    Cytuj
  • apsiku 7 lut 2013, 13:32
    jest bardzo ważna, ja wybrałam gotowy szablon i jestem bardzo zadowolona bo sama sobie wrzucam zdjęcia i edytuje treści kiedy chce i za darmo
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 14:42
    w naszych czasach to chyba jeśli jakiejś firmy nie ma w internecie to nie istnieje, dlatego posiadanie strony jest niezbędnym minimum, a co do pozycjonowania to chyba tez oczywiście, ze jak ktoś wpisuje w google np. "kwiaciarnia warszawa" to pójdzie pewnie do tej, która jest na pierwszym czy drugim miejscu w wyszukiwarce
    Cytuj
  • moneymaker913 1 mar 2013, 9:57
    sfinksfv napisał:Czy też uważacie, ze Wasza strona internetowa jest bardzo ważna?
    Jak pozycjonujecie?
    linki sponsorowane - czy zwracacie na nie uwagę?
    P.S. Wykonujemy zdjęcia na stronę www !
    Według mnie strona firmy jest najwazniejsza i nie wobrazam sobie w obecnych czasach dobrze dzialajacej dzialalnosci bez strony www

    Cytuj
  • PanAndrzej 20 mar 2013, 13:31
    Obecnie jeśli nie masz strony www to nie istniejesz. Na jej założenie masz różne sposoby: możesz komuś ją zlecić, skorzystać z CSM-ów jak Wordpress lub kreatora www Ostatnia opcja pozwala Ci samemu, łatwo i szybko stworzyć stronę bez znajomości html-u.
    Cytuj
  • szyjebolubie 20 mar 2013, 15:36
    PanAndrzej napisał:Obecnie jeśli nie masz strony www to nie istniejesz. Na jej założenie masz różne sposoby: możesz komuś ją zlecić, skorzystać z CSM-ów jak Wordpress lub kreatora www Ostatnia opcja pozwala Ci samemu, łatwo i szybko stworzyć stronę bez znajomości html-u.
    Poprzedzająca ją opcja, czyli Wordpress również to umożliwia
    Cytuj
  • doczysta 12 maj 2013, 14:38     (ostatnio zmieniony przez autora 12 maj 2013, 14:39, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeżeli chce się stworzyć stronę bezkosztowo a nie zna się HTML,PHP czy CSS. Warto zobaczyć czym jest system wordpress. Myślę, że kążdy w 3 dni zrobi sobie fajną stronkę.
    http://www.doczysta.eu
    Cytuj
  • hasanna 17 maj 2013, 11:32     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2013, 11:33, w całości zmieniany 1 raz)
    teraz bez strony www to chyba ani rusz...każdy przecież szuka informacji na temat firm czy produktów w sieci
    Cytuj
  • zott 21 maj 2013, 9:38     (ostatnio zmieniony przez autora 21 maj 2013, 19:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Polecam Wam świetny internetowy sklep ze sprzętem elektronicznym. Obsługa bajeczna, produkty wysokiej jakości, często są promocje. Teraz nawet Symantec Norton Internet Security 2013 PL UPGRADE 1stan/12mies w cenie 59 PLN i tablety w promocji.
    Cytuj
1 2 3 z 3