Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Taxi Warszawa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Taxi Warszawa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • pajkama 30 paź 2019, 23:25
    Którą korporację taksówek polecacie w Warszawie, w firmie potrzebujemy czegoś do dłuższej współpracy i z wygodnym rozliczeniem. Tylko żadnych pseudotaksówkarzy itp. koniecznie z licencjonowanyi kierowcami
    Cytuj
  • jarek7 6 lis 2019, 18:10
    Free now sobie sprawdź, wielokrotnie z nich korzystałam i wszysto zawsze bezproblemowo, szybko, fajni kierowcy z licencją, unikam takich jakichś przypadkowych taxi bo potem w razie problemów to nawet nie ma się jak z nimi porozumieć
    Cytuj
  • tartinka 11 lis 2019, 23:21
    Dosyć regularnie korzystam z Free Now taxi i nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybko przyjeżdzają, nigdy nie miałem problemów z kierowcami, a z tego co wiem to tylko licencjonowani u nich pracują. Kursy można zamówić aplikacją. Dodatkowo ja mam konto admina z którego widzę koszty wszytkie i mogę wygenrować fakturę zbiorczą
    Cytuj
  • pajkama 17 lis 2019, 22:14
    Dzięki wielkie, super ze mi poleciliście to free, zaczęliśmy korzystać, bardzo wygodnie się zamawia u nich taksówki i dowiedziałam się że można też platformę concur podpiąć i przez nią się rozliczać
    Cytuj
  • janna 16 gru 2019, 12:32
    W naszej firmie zamawiamy kursy z FreeNow, nie mamy uwag, zawsze kierowcy przyjeżdżają szybko, nie ma problemu z fakturami, bo wystawiane są zbiorcze na koniec miesiąca. Kilka razy zamawiałam prywatnie i też wszystko w porządku, mają wygodną formę płatności, poprzez aplikację.
    Cytuj
  • zonja 17 gru 2019, 16:13
    Polecam free now mają dobre ceny, łatwo zamówić kurs przez aplikację, co ważne kierowcy się nie spóźniają. Jeszcze mi się nie zdarzyło czekać dłużej niż kilka minut. Auta są zadbane i czyste, kierowcy bardzo w porządku.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum