Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Warto korzystać z drukarni internetowej?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Warto korzystać z drukarni internetowej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 z 2
  • dejdam 19 cze 2015, 15:27
    Ja mam sprawdzoną drukarnie internetową. Korzystam z ich usług i jeszcze nigdy się nie zawiodłem - wywiązują się z terminów i mają wysokiej jakości sprzęt w tym możliwość wydruku lateksowego.
    Cytuj
  • majestic24 28 cze 2015, 20:08
    Co to jest wydruk lateksowy? To jakiś rodzaju druki na specjalnej powierzchni? Co do samych technik druku dosyć szybko rozwija się druk 3d, który jest wykorzystywany np. do robienia protez. Może niedługo będzie można z takich drukarek samemu tworzyć jakieś ciekawe gadżety reklamowe.
    Cytuj
  • mikolajka 29 lip 2015, 11:22     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lip 2015, 11:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Druk lateksowy oznacza, że mozna drukować tanio przy zastosowaniu lateksu i wody do natychmiastowej aplikacji na danej powierzchni. Taki druk rzadko oferują drukarnie internetowe, aczkolwiek nic dziwnego - nie jest zbyt popularny.
    Co dorukarni online. Rok temu wydrukowałam wizytówki i ulotki i byłam bardzo zadowolona. Wierzcie, ze ciężko trafić na naprawdę dobrą drukarnie uśmiech
    Cytuj
  • kasiuniaa 13 lis 2015, 7:09
    My często zamawiamy np. takie dyplomy podziękowania. To bardzo dobry pomysł na prezent czy docenienie pracownika.
    Cytuj
  • zagubiona 7 sty 2016, 10:39     (ostatnio zmieniony przez autora 7 sty 2016, 10:40, w całości zmieniany 1 raz)
    My korzystamy z usług i uważam, że to dobry wybór. Drukarnia jest tania, dokładna, terminowa. My zamawiamy u nich kalendarze z naszym logo, wizytówki, druki firmowe. I nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do ich usług.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum