Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Wizytówki - gdzie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wizytówki - gdzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • Jeri 27 mar 2012, 12:32
    Witam! Ostatnio miałem trochę problemów z drukarnią u siebie w mieście, wizytówki, które zamówiłem były gorzej niż złe i dlatego szukam teraz nowego miejsca. Nie za bardzo mam czas na bieganie i dlatego szukam usług internetowych. Pomyślałem,że skoro dużo spraw już załatwiam w sieci, to czemu nie to?uśmiech Możecie coś doradzić? Znacie firmę amb.net.pl? Spotkałem się z ich ofertą i wygląda to bardzo dobrze, ale po wcześniejszych doświadczeniach chciałbym mieć pewność.
    Cytuj
  • 28 mar 2012, 7:13
    Nie wiem, nigdy nie korzystałem z ich usług. Wydaje mi się, że mój znajomy coś u nich zamawiał. Jakość była ok, ale podobno bardzo ciężko się z nimi dogadać. Odsyłał projekt parę razy, zanim dostał to, czego oczekiwał. Dobrze chociaż, że ni doliczyli mu za to dodatkowych kosztów.
    Ja tez miałem problem z wizytówkami. A wizytówka jest jak [url=http://]odzież[/url] na spotkaniu biznesowym. Jeśli będzie nieodpowiednia, to niego nie wyjdzie.
    Cytuj
  • olanowik 6 maj 2013, 12:14
    ja dla firmy zmawiam [url=http://] wizytówki [/url] w firmie TPSdruk. Bardzo fajne projekty i w dobrej cenie.
    Cytuj
  • pistacja 6 maj 2013, 14:43     (ostatnio zmieniony przez autora 6 maj 2013, 14:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Wizytówek najlepiej szukać w lokalnych drukarniach, sprawdzić ceny i znaleźć najtańszą i najbardziej dogodną dla nas opcję.
    Cytuj
  • hasanna 17 maj 2013, 12:00     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2013, 12:00, w całości zmieniany 1 raz)
    najlepiej drukować wizytówki tam gdzie jest najtaniej przymrużenie oka a projektować gdzieś indziej, bo drukarnie raczej wyszukanych projektów nie proponują
    Cytuj
  • Marczika 11 cze 2013, 21:13
    Z usług naziemnych firm jeszcze nie korzystałam. Wygodniej mi jest zamówić przez internet. Osobiście projektuje i drukuję . Jak dla mnie najlepsza opcja ze względu na niskie ceny i wysoką jakość. Wizytówki naprawdę świetnie się prezentują. Drukowane są na dobrym sprzęcie. Wykonanie projektu jest łatwe i szybkie, co jest również sporym atutem.
    Cytuj
  • zott 27 cze 2013, 8:19
    Szybko i sprawnie możesz sam zaprojektować sobie wizytówki . Praktyczne rozwiązanie dla każdej firmy.
    Cytuj
  • semerdzi 27 cze 2013, 13:57     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2013, 8:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Może i można takie wizytówki samemu zaprojektować, ale po to dajemy zlecenie jakiejś osobie, żeby nam jeszcze zaprojektowała taką wizytówkę przymrużenie oka



    Cytuj
  • majesty15 30 cze 2013, 15:17
    Możemy zlecić komuś zaprojektowanie, ale obecnie w serwisie trwa promocja, w myśl której za 100 wizytówek zapłacimy 1 zł, a przy większej ilości zamówień cena zbytnio nie wzrasta, tak więc jeśli mamy gotowy szablon możemy sporo zaoszczędzić, wystarczy wgrać własny lub wybrać któryś z gotowych.
    Cytuj
  • martinus22 22 paź 2013, 16:49
    W sprawie wizytówek mogę polecić krakowską drukarnię, kiedyś u nich zamawiałem. Mają dobre ceny, ale aktualne stawki musisz sobie sprawdzić, bo robili mi zlecenie dwa miesiące temu ostatnio.
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum