Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Własne biuro czy wspólne biuro (coworking), strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Własne biuro czy wspólne biuro (coworking)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4
  • Aniela22 13 paź 2015, 15:21     (ostatnio zmieniony przez autora 15 paź 2015, 9:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Wydaje mi się, że lepiej jednak mieć swoje biuro i osobne meble. Dużo łatwiej się wtedy pracuje. Tak jak w warsztacie , każdy musi mieć swoje meble. Popatrz sobie na [url=http://e-promag.pl/katalog/104,meble-warsztatowe] to[/url], wydaje mi się że tam znajdziesz odpowiednie meble.
    Cytuj
  • kasiuniaa 16 gru 2015, 10:44
    A przy takim wspólnym biurze to jak załatwić sprawę sprzątania?
    Cytuj
  • Meggi85 22 wrz 2016, 22:47
    Jest fajna opcja w IdeaBanku, gdzie każdy ich klient ma mozliwość skorzystania z takiej przestrzeni coworkingowej która nazywa się IdeaHub. Są to właśnie miejsca gdzie można przyjśc skorzystać z internetu, wydrukowac dokumenty i wypić dobrą kawę uśmiech Mozna pracować samemu, albo umówic się na spotkanie biznesowe, albo zrobić ze spółpracownikami burze muzgów. Mozliwości jest dużo, a taka opcja jest darmowa.
    Cytuj
  • artek91 14 paź 2016, 12:13
    Obecnie można znaleźć tanie powierzchnie biurowe, zazwyczaj małe, na obrzeżach miast. Dla tych, którzy lubią pracować samotnie, a w domu nie mają warunków, to lepsza opcja.
    Cytuj
  • Meggi85 20 paź 2016, 23:31
    Ale takie powierzchnie biurowe to tez koszt wynajmu. Mnie akurat dobrze jest mieć biuro w domu, ale czasem jak pójdę właśnie do Idea hub to jakos bardziej się mobilizuje do pracy i przy kawie stanowczo jestem bardziej produktywna. Takie pieniądze które zaoszczędzisz na wynajmie biura dzięki korzystaniu z Idea Hub lepiej jak wlożysz sobie na lokatę i jeszcze na nich zarobisz przymrużenie oka
    Cytuj
  • bula1 14 sie 2017, 6:40
    Ja też od jakiegoś czasu korzystam z coworkingu.
    Cytuj
  • xaramm5 27 lis 2017, 11:39
    Przy organicznym budżecie wspólne biuro może być dobrym pomysłem, w większości firm jednak się nie sprawdzi. Przed wynajęciem biura dobrze wszystko sprawdzić. W Akademii Najemców prowadzą kursy dla osób szukających biura, można dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy, choćby jak najkorzystniej wynająć biuro.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum