Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Drukarka laserowa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drukarka laserowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 z 3  
  • tymmko 29 cze 2015, 20:43
    Czy ktoś z Was może polecić jakąś dobrą i niedrogą drukarkę laserową do domu, koniecznie z tanimi zamiennikami.
    Cytuj
  • zataraa2 25 lis 2015, 8:55
    Dobre jest urządzenie hp p1102w, sporo osób je poleca bo jest dosyć tanie i na pewno spory wybór zamienników jest, actis, active jet itd.
    Cytuj
  • kajam 18 lip 2016, 10:55
    Moge polecić drukarkę laserową HP LaserJet Pro P1102W . W najlepszej cenie z tego co wiem jest w rtv Euro agd gdzie kupisz za niecałe 400 zł ( dodatkowo w sklepie jest możliwość kupienia drukarki na raty 0% z tego co widzżę, ja jednak kupowalam za gotówkę)

    Moze nie jest to najtańszy sprzęt ale drukarka jest praktycnzie nie do zajechania. Bardzo wydajna, niezawodna. Nie wciąga papieru, drukuje bardzo wyraźnie a jeden toner wystarcza na długo. Polecam jednak kupować oryginalne, które nie są takie drogie ale bardziej wydajne.
    Cytuj
  • jarek7 25 lip 2016, 15:25
    Ma tą drukarkę?? jakie kupujesz do niej zamienniki?
    Cytuj
  • kajam 3 sie 2016, 13:35
    Tak. Mam tą drukarkę tak wiec napisałam recenzję z własnego doświadczenia. Tak jak już wczesniej tutaj pisałam jestem wielką zwolenniczką kupowania oryginalnych tonerów. Z uwagi na to, że są bardziej wydajniejsze . Nie wykluczam,że w przypadku innych modeli drukarek znajdą się równie dobre zamienniki ale w przypadku mojej opłaca sie kupować jedynie oryginały..... Również kupuję je w rtv Euro agd.
    Cytuj
  • kalihalirap 26 sie 2016, 9:51
    jarek7 napisał:Ma tą drukarkę?? jakie kupujesz do niej zamienniki?
    Do HP kupuję takie zamienniki [url=https://atramentowka.com/Zamienniki-do-HP.]https://atramentowka.com/Zamienniki-do-HP[/url] Dość łatwo je nabyć, gdyż są one niezwykle popularne.
    Od siebie dodam, abyś uważał na sprzedaż internetową w serwisach darmowych. Już się o tym przekonałem, że facet ogłaszał się, że ma prywatnie zamienniki w okazyjnych cenach a okazało się, że były to uzupełnione (i to nie w pełni) nieoryginalne kartridże. Dlatego uważaj i jak coś dokładnie sprawdzaj pochodzenie danego produktu.
    Cytuj
  • Koscitrupek 11 wrz 2016, 17:15
    Ja akurta mam drukarkę hp laserjet 400 pro color, naprawdę fajny sprzęt o dużej mocy. Ani razu się na niej nie zawiodłem. Tusze nie są magicznie tanie, ale to typowe w laserówkach przez co jednak zostałem zmuszony do zamienników, ale jest na tyle spoko, ze Asarto produkuje zamienniki o jakości podobnej do oryginalnych tonerów do mojego hpka, nie tracę nawet na wydajności
    Cytuj
  • zataraa2 14 paź 2016, 12:48
    a jak z zamiennikami to hp?? W ogóle da się ich używać, ostatnio hp robiła jakaś akcję blokowania zamiennikó
    Cytuj
  • Lord10 28 paź 2016, 11:14
    HP jeszcze niczego nie zablokowało, póki co tylko tak "grożą". Ja do HP P1102 używam zamienników producenta "DobreTonery.pl" i działają jak należy. Póki mam tanie zamienniki toneru to cieszę sięz hp, ale jak faktycznie te swoją blokadę wprowadzą to zmieniam drukarkę bo nie będę płacił za toner dwa razy tyle co teraz za zamiennik
    Cytuj
  • djsnoopi 2 lis 2016, 15:47
    Super, dzięki za wszystkie porady uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum