Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Gdzie najlepiej przechowywać zdjęcia w Internecie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie najlepiej przechowywać zdjęcia w Internecie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 z 3  
  • Procek4 11 gru 2010, 10:56
    Szukam jakiegoś serwisu najlepiej darmowego, na którym chciałbym umieszczać swoje fotki.
    Dobrze by było, aby po skopiowaniu likna do zdjęcia mógłbym zamieścić je na swojej stronie.
    Myślałęm o fotosik.pl ale tam są jakieś limity ilości zdjęć.
    Cytuj
  • Fotok 11 gru 2010, 12:12
    Masz sporo możliwości, bo tych serwisów jest dużo. To tylko wybrane.

    www.onephoto.net
    www.plfoto.com
    www.obiektywni.pl
    www.deviantart.com
    www.fotosik.pl
    wrzuta.pl

    Coraz popularniejszy staje się http://imageshack.us/ nie ma tam limitu wrzucanych zdjęć. Maksymalnie jednorazowo możesz przesłać 100 MB plik.

    Już jest taki temat zobacz tu
    http://www.favore.pl/forum/komputery-internet-telefony/gdzie-najlepiej-skladowac-swoje-zdjecia,714,0.html
    Cytuj
  • Procek4 15 gru 2010, 11:18
    Bo mi chodzi o to, że mam stronę internetową i mało miejsca na nią. I chciałbym gdzieś wrzucać fotki, a póxniej kopiować linki i na stronie zamiast linku wyświetli się moje zdjęcie.
    Cytuj
  • gizmodo 15 gru 2010, 11:30
    Jeśli chcesz darmowe zdjęcia na stronkę to zobacz na MorgueFile


    Ten serwis zawiera ponad 200 tysięcy wysokiej jakości darmowych stock'owych zdjęć. Zdjęcia można przeglądać poprzez kategorie tematyczne lub wyszukiwać po słowach kluczowych. MorgueFile, jak sama nazwa mówi, zawiera wiele dobrych zdjęć reporterskich z przeszłych wydarzeń i event'ów.
    Ze wszystkich fotek możesz korzystać ZA DARMO !!!zarówno do celów prywatnych jak i komercyjnych.


    Cytuj
  • Holo_gram 15 gru 2010, 11:57
    Ludzie i różne serwisy często korzystają z Flickr – są tam zdjęcia darmowe na licencji Creative Commons + link zwrotny ale też płatne.
    Flickr jest portalem społecznościowym, w którym ludzie z całego świata chwalą i dzielą się swoimi fotografiami. Zawiera grubo ponad 2 miliardy zdjęć z czego ponad 100 milionów jest za free
    Przesyłając zdjęcie sam decydujesz chce udostępnić innym ludziom swoje fotografie czy nie. Za darmo są tylko fotki na licencji "Creative Commons". Podczas szukania zaznaczasz "Only search within Creative Commons-licensed content".
    Cytuj
  • Lapik 15 gru 2010, 12:24
    Ja polecam serwis – bank zdjęć - Stock.xchng
    SXC ma własne regulacje dotyczące wykorzystania swoich materiałów. Większość zdjęć w sekcji "Availibility" oznaczona jest hasłem "Standard restrictions apply".
    Tam chyba jest już 500 tys. fotografii do wykorzystania.
    Jeśli chcesz składować własne fotki to wcześniej był podany imageshack.us i ten serwis spełni twoje oczekiwania.
    Cytuj
  • fervore 15 mar 2011, 10:59
    Ja je przechowuje na serwisie, bo to chyba najbezpieczniejsze źródło jakie dotąd poznałam i nie wymaga kupowania płyt, żeby skopiować zdjęcia.
    Cytuj
  • bloodymarry 15 mar 2011, 12:42
    A ja korzystam z serwisu chomikuj.pl
    Cytuj
  • Korniszon 15 mar 2011, 16:17
    Google cos takiego oferuje pod adresem
    picasaweb.google.com

    Chomikuj nie polecam. Wiadomo, ze ten serwis ma na pieńku z wydawcami książek i muzy.
    Cytuj
  • Holo_gram 15 mar 2011, 18:13
    To ja dorzucam kolejne dwa adresy

    www.5fantastic.pl

    www.superdysk.pl
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum