Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Gdzie najlepiej przechowywać zdjęcia w Internecie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie najlepiej przechowywać zdjęcia w Internecie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Divix 15 mar 2011, 20:12
    Można u siebie na kompie i poprzez Opera United udostępniać innym. Fajna sprawa, tania i szybka nawet dla kompletnego laika.
    Cytuj
  • ArtDceco 15 mar 2011, 21:52
    Ja tam przechowuję u siebie na zewnętrznym dysku. Nikt nie ma do nich dostępu i nikt mi ich nie ukradnie. A znajomym co mam pokazać to i tak pokażę.
    Cytuj
  • frutti 15 mar 2011, 23:22
    Zgadzam się z Korniszonem. Picassa rządzi uśmiech
    Cytuj
  • corel 16 mar 2011, 1:05
    Ja mam wykupiony hosting i tam ładuję zdjęcia.
    Cytuj
  • Hallo 14 sty 2012, 21:02
    Najlepszym w tej chwili miejscem do przechowywania zdjęć i nie tylko jest swój własny internetowy dysk.
    Taką możliwość daje nam MINUS. To Virtual Drive na który możemy wrzucać pliki o dowolnym rozszerzeniu.
    Za darmo dostajemy 50GB wolnego miejsca z możliwością tworzenia folderów i udostępniania ich w sieci.
    do tego doskonała desktopowa aplikacja i wtyczki do przeglądarek. Minus to idealne miejsce do przechowywania swoich kolekcji, mamy do dyspozycji podgląd plików jpg, png, mp3, mp4, avi, pdf, doc i wielu innych. To poprostu wirtualny dysk o ogromnych możliwościach i niespotykanej funkcjonalności.
    Jeśli ktoś chciałby przetestować to zapraszam do skorzystania z tego linka dzięki temu już na starcie dostaniemy 1GB więcej przestrzeni dyskowej

    Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest Dropbox który jest co prawda mniejszy bo tylko 2GB z możliwością rozszerzenia do 8GB ale jego główną zaletą jest możliwość synchronizowania folderów na naszym komputerze, dzięki temu mamy dostęp do plików za pomocą wszystkich urządzeń na których zainstalujemy aplikację Dropbox'a. Wystarczy umieścić plik w katalogu Dropbox na naszym komputerze, żeby w tej samej chwili pojawił się we wszystkich naszych urządzeniach. Dropbox to idealne rozwiązanie do przechowywania ważnych plików.

    Zachęcam do przetestowania tu jest link dzięki któremu na starcie dostaniecie 250Mb więcej, i ja też przy okazji :-)

    Polecam i pozdrawiam
    Cytuj
  • Morgius 16 sty 2012, 16:11
    Ja używałem najpierw Fotosika (przekroczyłem w końcu limit fot), potem Piccasssy, ale miałem z nia jakieś problemy, więc aktualnie korzystam z Flickra i polecam uśmiech
    Cytuj
  • pokooj36 14 lut 2013, 20:25
    to zależy, co chcesz z tymi zdjęciami zrobić potem, bo jeśli chcesz się nimi podzielić ze znajomymi i trochę pośmiać, to świetnym miejscem jest , to taki sserwis społecznościowy, który ci umozliwia dodawanie zdjęć i filmów.
    Cytuj
  • rihabi 18 lut 2013, 10:19     (ostatnio zmieniony przez autora 9 kwi 2013, 9:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie ma chyba takiej strony gdzie można przechowywać bezpiecznie zdjęć, ponieważ każda ze stron tworzy bazę danych, w których są nasze zdjęcia. Mimo tego, że np. możemy usunąć konto na takiej stronie to i tak nasze zdjęcia już są w bazie danych na stałe.


    Cytuj
  • MonikaSep 18 lut 2013, 13:37
    Ja ze względów bezpieczeństwa oraz tego, żeby nikt mi moich zdjęć nie usuwał zdecydowałam się na zakup konta hostingowego za 25zł rocznie, dostałam aż 2GB powierzchni dyskowej bez żadnych reklam i ryzyka że ktoś mi usunie jak na darmówkach, Używam do tego celu i mogę go szczerze polecić.
    Cytuj
  • Klatka 16 kwi 2013, 8:36
    Nie głupią i co ważniejsze darmową opcją jest dropbox. Jest to hosting, który pozwala na dostęp do zdjęć, dokumentów i wszystkich wrzuconych do pudełka plików. Wystarczy zalogować się na stronę, albo ściągnąć program i mamy wszytko.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum