Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Gdzie najlepiej przechowywać zdjęcia w Internecie, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie najlepiej przechowywać zdjęcia w Internecie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ciechanka11 14 cze 2013, 14:24
    MonikaSep napisał:Ja ze względów bezpieczeństwa oraz tego, żeby nikt mi moich zdjęć nie usuwał zdecydowałam się na zakup konta hostingowego za 25zł rocznie, dostałam aż 2GB powierzchni dyskowej bez żadnych reklam i ryzyka że ktoś mi usunie jak na darmówkach,
    Ja mam w takiej samej cenie konto. Za 25 zł/rok dostaje się 4GB miejsca. Na zdjęcia wygodny jest też Flickr, ale jak się ma normalne konto hostingowe to przy okazji można postawić stronę i pocztę w swojej domenie.
    Cytuj
  • rejiko 20 cze 2013, 13:38
    Nie rozumiem po co ktoś chce przechowywać zdjęcia w internecie. Przecież są nasze zdjęcia, nasza prywatność, która nie powinna trafiać do sieci, tylko zostać w folderze "zdjęcia" na komputerze i stamtąd się nie ruszać.



    Cytuj
  • donatana 4 lip 2013, 9:28
    @up a np po to, by w szybki sposób podzielić się z kimś plikami, pokazać coś, zawsze nosisz caly komputer ze soba?
    Cytuj
  • Tranns 31 lip 2013, 15:11
    Jak dla mnie najlepszą opcją jest Picassa, to program google do katalogowania i przechowywania zdjęć dzięki któremu można też wrzucić foty do sieci. Jeśli macie konto google (np. gmail) to macie również darmowy serwer na zdjęcia. Łatwy dostęp, możliwość tworzenia folderów i udostępniania wszystkiego prosto z programu.
    Cytuj
  • czarek11 19 lut 2014, 18:44
    Ewentualnie przemyśl nad przechowaniem danych bezpośrednio na stronie płatnej, ale przynajmniej wiesz, że danych nie utracisz !
    Cytuj
  • jik7008 26 lut 2014, 8:57
    w dropboxie masz 2gb za darmo, na początek powinno wystarczyć uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum