Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Gry na Androd - co warto zainstalować?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gry na Androd - co warto zainstalować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 5 mar 2014, 18:14
    Mam całkiem doby telefon HTC One. Grałem na nim w Angry Birds, Robocop i jeszcze kilka strategii. Generalnie to preferuję strzelanki, wyścigówki oraz zręcznościówki... Znacie może jakieś fajne gry w tym zakresie?
    Cytuj
  • sloneczko9 6 mar 2014, 10:41
    HTC One to całkiem dobry sprzęt uśmiech Nie tak dobry jak mój Sony Xperia z Ultra, ale większość gier dostępnych na Google Play powinna na nim pójść uśmiech
    Grywam przede wszystkim w gry strategiczne, łamigłówki, przygodowe i jak mi się chce to zręcznościówki.
    Warto zagrać przede wszystkim w Angry Birds - jest to cała seria gier pod tym tytułem. Dużo frajdy mam przy Bayo Bango - jest to typowa zręcznościówka. Podobna do tetris. Stukasz w takie same elementy pojawiające się na ekranie. Im szybciej tym lepiej. Doszłam do takiej wprawy, że trudno było ze mną wygrać uśmiech Jeżeli lubisz gry słowne to pewnie spodoba Ci się Wykreślanka po polsku. Na planszy z literami musisz odnaleźć słowa. Jest to gra na spostrzegawczość - coś jak Sudoku ale trochę inną uśmiech Mój brat podbiera mi mojego smartfona aby pograć sobie w Angry Battle Choppers - dobra dla niedoszłych pilotów śmigłowców bojowych uśmiech Jeżeli lubisz sobie postrzelać, a ktoś kto lubi pograć sobie w Robocop-a lubi strzelać - jest to gra dla Ciebie.
    Gdy nie mam pomysłu na grę to zwykle wchodzę na yourapps.info/gry-na-androida - jest to witryna poświęcona grą i aplikacjom na Andka i iOS.
    Cytuj
  • 25 cze 2014, 14:40
    Ja uwielbiam gry typu Hay Day, Clash of Clans, Dragon City itp.
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2014, 10:20
    Może trochę inny typ, ale super wciąga Hill Climb Racing, jeździsz po różnym terenie róznymi pojazdami przymrużenie oka
    Cytuj
  • snake02 30 cze 2014, 22:02
    Zanim zainstalujesz gry lepiej zainstaluj dobrego antywirusa. Mówię to z doświadczenia bo ja nie zainstalowałem i miałem później straszny syf. Polecam sprawdzić G-Data. Czytałem o nim bardzo dobre opinie i w testach też wysoko stoi.
    Cytuj
  • 1 lip 2014, 14:33
    Kiedyś widziałem gdzieś jakiegoś emulatora, który oferował gry takie jak mario itp. na platformę androida, ale nie mogę tego znaleźć.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum