Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Hosting na obleganą stronę, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hosting na obleganą stronę

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mopek 22 wrz 2014, 21:50
    Dokładnie! Przejrzyj sobie oferty kilku firm hostingowych i wybierz tą, która najbardziej ci odpowiada. Na prawdę jest w czym wybierać. Ja niedawno szukałem hostingu dla siebie i trafiłem na superhost. Firma ma bardzo fajną ofertę i wiele ciekawych promocji. Mi najbardziej spodobało się to, że mają własną infrastrukturę techniczną i, że przez pierwszy rok za hosting płaci się złotówkę.
    Cytuj
  • selenka 3 paź 2014, 8:07
    Myślę, ze przy obleganej stronie świetnie sprawdzi się serwer dedykowany z https://eco.atman.pl/ Ma bardzo dużą pojemność atrakcyjną cenę i co najważniejsze (przynajmniej dla mnie) można go testować przez 14 dni za darmo. Nad serwerem cały czas 24/7 czuwają technicy więc nie ma obaw, że coś nawali. Ja jestem w trakcie przenoszenia bloga na własną domenę i serwer jest mi niezbędny. najprawdopodobniej zdecyduję się na ATMAN Eco Serwer.
    Cytuj
  • zelkaa 29 paź 2014, 13:50
    Mi dzisiaj udało się znaleźć ciekawą promocję Domena i hosting za złotówkę... Wydaje mi się, że oferta niczego sobie zwłaszcza jeśli ktoś chce założyć swoją pierwszą stronę. Ja stronę mam od dwóch lat ale od jakiegoś czasu myślę o zmianie hostingu i coś czuję, że to jest ten czas.
    Cytuj
  • wiki878 9 lis 2014, 19:17
    Masz zamiar skorzystać z oferty SuperHost? O super! Ja też o tym myślęuśmiech Widziałam niedawno ich ofertę hostingu bez limitu i ten cały "Róg obfitości" z kuponami na adwords i pozycjonowanie. Chyba się skuszę bo mam blog który wypadałoby przenieść na domenę.
    Cytuj
  • zylek 8 gru 2014, 16:21
    To kwestia dopasowania konkretnego pakietu, ale jeśli chodzi o hosting to Hekko. Będziesz miał porządny support i szybki serwer za niewielka kasę. I tutaj raczej żadne problemy z działaniem serwera nie powinny się pojawić. Siedzę u nich od wielu lat.
    Cytuj
  • maciejewskaa 16 gru 2014, 20:59
    W takim przypadku dobrze się sprawdza Biznes Host. Ceny mają bardzo atrakcyjne. konkurencja jest za nimi daleko w tyle. Firma jest wszystkim znana. Nie ma z nimi żadnych problemów. Powiem tak - jeśli chcesz, żeby wszystko działało tak jak należy to wykup abonament u profesjonalistów, którzy od dawana są na rynku.
    Cytuj
  • mikolaj898 25 sty 2015, 16:39
    Netdc ma świetną ofertę hostingu stron www. Można się z nią zapoznać tutaj https://www.netdc.pl/serwery-www Świetne ceny. Chyba nie ma żadnej lepszej oferty na rynku. Poza tym mają też tanie serwery SEO. Jeśli ktoś chce mieć każdą stronę na innym IP, to lepiej zdecydować się na tego typu rozwiązanie.
    Cytuj
  • zylek 28 sty 2015, 16:19
    Hosting seo? Proszę cię - zazwyczaj robi się jeden wielki spam. Lepiej mieć kilka kont na różnych, normalnych serwerach. Natomiast jeśli chodzi o konkretny hosting to zdecydowanie polecam Hekko. Za 70 zł mam konto pod 7 serwisów, nigdy jeszcze nie zawiodło.
    Cytuj
  • charlotte1991 2 kwi 2015, 21:59
    Selena hosting za złotówkę? no nie wiem, nie wiem. A jaką masz pewność, ze nie padnie po tygodniu? Ja już próbowałam oszczędzać na hostingu i nie wyszłam na tym dobrze. Straciłam mnóstwo kasy na fachowców z IT... Naprawdę lepiej zapłacić stówkę czy dwie i mieć spokój niż co chwilę się wkurzać, ze strona nie działa. Ja mogę polecić tą firmę https://www.mydevil.net/ widziałam, że mają pełną wersję php i node.js w swojej ofercie a nie każda firma to proponuje z tego co wiem.
    Cytuj
  • szarlottka 7 kwi 2015, 12:05
    Wejścia masz naprawdę imponująceuśmiech Szkoda byłoby to zaprzepaścić. Na Twoim miejscu pomyślałabym o hostingu z https://www.mydevil.net/ Z tego co wiem śmiga bardzo szybko i nie ma z nim problemów. Ja niedługo będę zakładała stronę firmy i chcę wykupić u nich serwer.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum