Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Hosting na obleganą stronę, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hosting na obleganą stronę

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 2 kwi 2019, 18:52
    Firehost na spokojnie wystarczy. Nie widzę podstawy do wydawania na to więcej.
    Cytuj
  • zuziagola 13 maj 2019, 16:52
    Z tego co wiem to mój brat prowadzi dość popularny sklep internetowy i on ma wykupiony hosting na nazwa.pl i chwalił ich więc wydaje mi się że oni będą dobry pomysłem. Sprawdź co oferują.
    Cytuj
  • drkoza 20 maj 2019, 12:09
    Czemu nagle na wielu forach w maju wszyscy polecają nazwa.pl?

    Co takiego się stało?

    uśmiech

    Czyżby agencja od marketingu szeptanego zaczęła się bardziej starać?
    Cytuj
  • Glinka 30 maj 2019, 16:52
    Firehost - tylko jakiś wyższy pakiet weź. Zresztą - weź okres testowy i zobacz, czy ten pakiet ci wystarczy.
    Ale powinno być OK.
    Cytuj
  • Glinka 20 cze 2019, 17:26
    Już było. Firehost, tylko weźcie jakiś wyższy pakiet. Nie powinno być żadnych problemów.
    A jeśli będą, to przejdźcie na jeszcze wyższy. Zazwyczaj VPS nie jest konieczny.
    Cytuj
  • PawelWWW 7 lis 2019, 13:26
    Cześć przymrużenie oka

    Widzę kilka ostatnich wpisów jak dla mnie takich lakonicznych....

    Trochę już hmm siedzę w stronach i sklepach www. Z kilkoma dostawcami Hostingu miałem już do czynienia... Dla mnie najważniejsze w tym wszystkim jest kontakt i pomoc.

    Jak to jest na dobrym i szybkim poziomie to o hosting się nie martwię. Czasem lepiej zapłacić kilka złoty więcej.

    Obecnie korzystam z Hostingu, gdzie potrafią odpisać na zgłoszenie nawet o 22:00 i to kilka min po zgłoszeniu sprawy.

    Przy obleganej stronie tym bardziej zwracałbym na to uwagę, bo to i trzeba :

    - dobrze skonfigurować stronę, aby wykorzystać w pełni dany hosting,
    - mieć pewność, że buckup stron jest robiony
    - pomoc przy innych sprawach jakie mogą się pojawić
    - kontakt, kontakt i jeszcze raz kontakt!!

    Nie patrzę już na hmm pozycje danej firmy hositngowej, bo tutaj też różnie bywa... Albo może ja po prostu wole mniejsze firmy, gdzie czuję, że każdego klienta traktują bardzo poważnie... a 0.5s w tą czy w tą przy ładowaniu strony już tak dużo nie gra roli...



    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum