Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Internet dla firm

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Internet dla firm

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 16 lip 2018, 9:21
    Potrzebuję zmienić dostawcę, bo nie chcę tracić więcej nerwów na ciągły problem z netem. Kogo polecacie dla jdg? Jakieś ciekawe promocje?
    Cytuj
  • Kanita 17 lip 2018, 1:56
    Ja właśnie testuję UPC biznes (dają możliwość przetestowania przez 60 dni bez konsekwencji). Dopiero tydzień, więc konkretnie Ci jeszcze nie powiem czy jestem zadowolona, ale póki co tak. Ja zdecydowałam się wprawdzie na tę wersję Biznes Smart 300 czyli 300 Mb/s ale na moje warunki to zupełnie wystarczy i tak jest naprawdę sporo.
    Cytuj
  • izapixi 20 lip 2018, 19:00
    Teraz przy podpisywaniu umowy na minimum 2 lata i na min. 100 zł mc można dostać bon sodexo na stówkę, w sumie fajna sprawa. Mam upc prywanie i od niedawno w firmie i nie narzekam, transfer szybki, dobry zasięg, nie ma przerw w dostawach.
    Cytuj
  • jarzebina 23 lip 2018, 9:48
    A jaki upload mają, bo mi w sumie na tym najbardziej zależy. Z dotychczasowego dostawcy nie jestem zadowolona. Wysyłam pliki do klientów, a to zajmuje wieki.
    Cytuj
  • grzyb_h 31 lip 2018, 20:00
    Całkiem nieźle to wygląda. Chyba najbardziej by mi pasował ten UPC Biznes Pro 400 tylko zastanawiam się czy w opcji na 24 miesiące umowy czy bez umowy określonej. Podoba mi się dodatkowa opcja Pakiet Bezpieczeństwa UPC dla 10 urządzeń. Można tak zabezpieczyć nie tylko komputer, ale też tablet w biurze czy nawet telefony.
    Cytuj
  • Meggi85 31 lip 2018, 21:22
    jarzebina napisał:A jaki upload mają, bo mi w sumie na tym najbardziej zależy. Z dotychczasowego dostawcy nie jestem zadowolona. Wysyłam pliki do klientów, a to zajmuje wieki.
    Na stronie jest fajnie opisane wszystko ładnie. Dla tej opcji Biznes Smart 300 prędkość pobierania danych jest do 300 Mb/s, a prędkość wysyłania danych jest do 30 Mb/s. Można też wybrać inna opcję jak np tych 400/40 i 600/60.
    Cytuj
  • Masa 1 sie 2018, 12:32
    Brzmi bardzo sensownie to co piszecie. Gdzie mozna te oferty poczytac? Dacie jakis link?
    Cytuj
  • Quku 22 sie 2018, 10:46
    Jeśli chodzi o linka to wszystko jest na stronie UPC http://www.biznes.upc.pl/internet/biznes-internet/nb mozesz sprawdzić, maja wszystko wyszczególnione.
    Cytuj
  • Masa 22 sie 2018, 12:30
    Dzięki za polecenie. Póki co wziąłem sobie na przetestowanie na 60 dni i jeżeli będą w porządku to zostawię.
    Cytuj
  • grzyb_h 31 sie 2018, 20:23
    A na którą umowe się zdecydowałeś? Ciekaw jestem tych bonów Sodexo. Dostałeś?
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum