Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Internet mobilny

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Internet mobilny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hanka100 11 wrz 2014, 21:59
    Muszę zamówić internet mobilny do mojego laptopa. Będę go używać przede wszystkim w mieście, także z zasięgiem raczej problemu nie będzie. Nie wiem natomiast w jakiej sieci go wziąć. Który jest najbardziej opłacalny?
    Cytuj
  • nitkaa 14 wrz 2014, 14:23
    Jeżeli planujesz korzystać z niego w mieście, to chyba najlepszą opcją będzie poszukanie jakiejś oferty z internetem LTE. Jest to obecnie dosyć popularna opcja, dlatego też nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem atrakcyjnych ofert w internecie.
    Cytuj
  • toster 15 wrz 2014, 13:53
    wypróbuj LTE Plus. Ja od tylu lat już jestem że nie wyobrażam sobie zmieniać go na inny. Nie mówiąc o atrakcyjnym pakiecie który mam, zasięg jest niesamowity
    Cytuj
  • julitta 16 wrz 2014, 8:45
    naprawdę są teraz dobre internety mobilne? ja miałam kiedyś z Orange i wcale mi nie chodził, umowę zrywałam ponad rok i płaciłam 60 zł za nic co miesiąc. też by mi się przydał bo dużo podróżuje i muszę szukać internetu, w większości hoteli jest, ale nie wszędzie. Przejrzę ofertę z Plusa w takim razie.
    Cytuj
  • marakujka 16 wrz 2014, 11:43
    Moja siostra ma internet mobilny bo u niej nie ma podciągniętych kabli i niestety za dużo by ją wyniosło żeby to wszystko załatwiać. Zdecydowała się na LTE w Plusie i jak sama mówi teraz nie zmieniłaby decyzji. Zawsze jest zasięg, internet śmiga aż miło, chce iść do ogrodu z laptopem i posiedzieć w sieci to też nie ma problemów. Chyba jeszcze nigdy nic nie usłyszałam negatywnego.
    Cytuj
  • albani 16 wrz 2014, 20:56
    Nie wiem, który będzie najlepszy wiem natomiast, którego lepiej nie brać. Plus ma dobry zasięg jeśli chodzi o LTE ale limit, który w innych firmach wystarcza na cały miesiąc (mówię o jednakowej ilości mb) w plusie niestety kończy się po 2 tyg...jakim cudem??Któż to wie.
    Cytuj
  • Moloo 1 paź 2014, 18:28
    hmm cieżko jest mi doradzić Ci cos specjalnego, ale moze spróbuj podpytać tutaj http://www.comperia.pl/forum/gsm , co w takim przypadku bedzie lepszym rozwiazaniem.
    Cytuj
  • magdi5 16 paź 2014, 13:57
    Myślę, że tam hdzie już masz telefon np. pewnie wtedy będziesz miała jako klient jakiś upust, jesli nie to przeanalizuj ile Ci potrzeba limitu, porównaj opłaty we wszystkich opcjach i wybierz najtańszą.
    Cytuj
  • 17 paź 2014, 14:23
    Jeżeli chodzi o internet mobilny to polecam play, nielimitowana transmisja danych w 4G.
    Cytuj
  • Larsson 20 maj 2015, 17:17     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2015, 17:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Temat może już nie aktualny ale gdyby ktoś trafił to polecam Play 4G , dobrze działa nawet w domu i świetnie się nadaje również do gier online.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum