Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jak chronić dziecko w sieci?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak chronić dziecko w sieci?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Basia26 11 mar 2011, 23:43
    Może za słabo się promował. wielki uśmiech
    Cytuj
  • BigMom 12 mar 2011, 6:36
    Dajcie sobie spokój z Kononowiczem, ten człowiek był manipulowany przez innych.
    A temat dzieci w sieci jest poważny i ciągle aktualny.
    Cytuj
  • Unimatryca01 12 mar 2011, 7:03
    To stosuj się do moim wskazówek a rezultat prawie murowany.
    Cytuj
  • 28 cze 2012, 14:55
    Wina jest zła komunikacja w internecie. Wiele osób nie bardzo orientuje się co to takiego, przez co dziecko nie może normalnie korzystać z internetu. Istotne jest by rodzic dobrał odpowiednie filtry w przeglądarkach.
    Cytuj
  • 20 sie 2012, 12:16
    Czasami i nawet najlepsze filtry nie powstrzymują dzieciaków. Od samych użytkowników zależy jak będzie wyglądała prawidłowa komunikacja w internecie. Duża odpowiedzialność ciąży na użytkownikach.
    Cytuj
  • Kajakarz 28 wrz 2012, 9:54
    Co do ochrony dziecka w sieci, to patrzyłbym raczej na to, co dziecko w necie robi i określał gdzie moze się "bawić" a gdzie nie (cenzura, owszem sorry...).
    Sami jak np prowadzimy dziecku fotostronę (taki e-pamiętnik), to czuwamy nad ustawieniami prywatności i w ogóle się strasznie "cackamy" w tej mierze.
    I dzieciaka się pilnuje w necie.
    Rodzicielskie oko czuwa wielki uśmiech
    Cytuj
  • Makowiec 2 paź 2012, 1:17
    Strasznie trudna sprawa z tą ochroną dziecka. Ja regularnie wchodzę do pokoju luknąć, co moja córa ogląda. O podszywaniu się dorosłych za dzieci rozmawiałyśmy, i że nie można podawać obcym danych, itp. Nie wiem jednak na ile to ją uchroni. Wydaje mi się, że nawet nauczone podstawowych zasad dziecko można w miarę łatwo omotać
    Cytuj
  • jarek7 3 cze 2016, 8:52
    ​Ważne jest też oprogramowanie na komputerze, dobry antywirus z kontrolą rodzicielską,sam na swoim komputrze z którego też dziecko korzysta , sam na wszystkich kompach w domu i na urzadzeniach mobilnych zainstalowałem gdatę, nawet zona która średnio lubi z kompa korzystać potrafi sobie coś tam ustawić w tym antywirze przymrużenie oka, ona ma dosyć słabego sprzęta bo prawie 9 letnią toshibę z raptem 2gb ramu ale antywirus nie zamula
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum