Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jak wypromować stronę internetową

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wypromować stronę internetową

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 z 4  
  • quargoth 28 lip 2010, 14:46
    Witam wszystkich ostatnio założyłem stronkę internetową. W związku z tym mam drobne pytanie.
    Jak najlepiej waszym zdaniem wypromować stronę internetową ? Co mam zrobić, aby moja strona przyciągała wielu internautów? Co zrobić aby stała się bardziej dostępna w sieci ?
    Cytuj
  • dzasper 28 lip 2010, 16:16
    Aby twoja strona przyciągnęła jak najwięcej internautów, to po pierwsze musi być ciekawa język
    Cytuj
  • decybel 29 lip 2010, 17:07
    Jedną z podstawowych spraw jest pozycjonowanie strony !!! Sprawia to, że twoja witryna wyświetla się na jednej z pierwszych stron w wyszukiwarkach internetowych. A o to głównie chodzi wielki uśmiech
    Cytuj
  • gargol 29 lip 2010, 20:01
    Jeżeli cię na to stać, to dobrym sposobem na wypromowanie strony jest reklama na dużych serwisach internetowych.
    Cytuj
  • farko 29 lip 2010, 22:20
    Może pomyśl nad jakimś mailingiem.
    Cytuj
  • xerox 30 lip 2010, 1:32
    Dokładnie tak jak koledzy wspomnieli. Pozycjonowanie, mailing, wymiana banerów, fora reklamowe. Jeżeli nie masz na to czasu, to zawsze możesz zlecić to jakiejś firmie, która w profesjonalny sposób zajmie się wypromowaniem twojej stronki.
    Cytuj
  • dzasper 30 lip 2010, 9:25
    Mailing to ciekawe rozwiązanie, chociaż wiem jakie jest moje nastawienie do reklam tego typu - większość z nich kasuję zaraz po odbiorze. Pewnie większość ludzi postępuje w ten sam sposób. Wiec czy mailing jest naprawdę skuteczny skrzywienie
    Cytuj
  • farko 30 lip 2010, 11:57
    dzasper napisał:Mailing to ciekawe rozwiązanie, chociaż wiem jakie jest moje nastawienie do reklam tego typu - większość z nich kasuję zaraz po odbiorze. Pewnie większość ludzi postępuje w ten sam sposób. Wiec czy mailing jest naprawdę skuteczny skrzywienie
    Spośród tysięcy ludzi, którzy otrzymają maila reklamowego, zdecydowanie znajdzie się wiele osób, które zainteresują się twoim portalem. Wiec warto zainwestować w tą formę promocji !
    Cytuj
  • softserwis 27 paź 2010, 10:49     (ostatnio zmieniony przez autora 27 paź 2010, 10:51, w całości zmieniany 2 razy)
    skasowanie maila reklamowego zależy od:
    - Tematu
    - treści maila

    Jeśli strona jest o hodowli zwierząt futerkowych to odwiedzą ją:
    - hodowcy
    - posiadacze owych futrzaków
    - ekolodzy żeby udupić hodowcę a futrzaki puścić do lasu

    Szanse że zajrzy murarz czy finansista są dużo mniejsze.

    Jeśli strona miga, straszy, mruga itd - to nawet jak ktoś klepnie w link to ucieka w 3 sekundy.
    Kolejna sprawa to treść samej strony. Jeśli jest nieciekawa to user nie powróci.
    Więc o kant d... wszelkie inwestycje. Poczytaj wskazówki na www.zarabiajnawww.pl
    Jest tam sporo o tym jak promować serwisy.

    Pozycjonowanie i katalogowanie to "wyższa szkoła jazdy" wbrew pozorom.
    Cytuj
  • konto_usuniete_132331 27 paź 2010, 13:49
    Zdecydowanie najlepszym sposobem promocji jest pozycjonowanie. Praktycznie każda inna forma reklamy jest "inwazyjna" i ludzie się przed nią bronią. Jeśli pozycjonujesz swoją stronę, to użytkownik sam ją wybiera - Ty mu ją tylko podsuwasz nieco wyżej.

    Inne reklamy mogą dodatkowo zaszkodzić Ci wizerunkowo (spam w przypadku mailingu, wyskakujące okienka w przypadku portali) a pozycjonowanie to ryzyko tylko i wyłącznie po Twojej stronie - w drastycznym, najgorszym wypadku stracisz domenę. To ryzyko jest minimalne, ale tak czy inaczej jest to ryzyko kosztów ale po Twojej stronie. Nie tracisz w żadnym wypadku w oczach klienta.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum