Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jak zapłacić za grę na Steam

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zapłacić za grę na Steam

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lapik 18 gru 2010, 13:17
    W steam czasem są promocje, ale za nic nie wiem jak tam płacić. Przy okazji Orange Box zainstalowałem steam - to chyba był warunek konieczny - ale ceny gier są tam w euro. I jak chcę jakąś kupić to nie wiem jak za nią zapłacić. smutny
    Cytuj
  • gizmodo 18 gru 2010, 16:28
    Osobiście to nie wiem czy jest sens kupowania przez steam, dlatego że jest zwyczajnie drożej... O wiele lepiej jest znaleźć coś np. na allegro i kupić, potem aktywując klucz, ponieważ jest to tańsze o jakieś 5-30zł. Oczywiście jeśli jesteś stosunkowo bogaty i nie przeszkadza Ci różnica cen, możesz kupić przez steam
    Cytuj
  • CoolerFan 18 gru 2010, 20:13
    Na pewno jest możliwość płacenia karta kredytową oraz przez Paypal`a.
    Cytuj
  • Komputerowiec 18 gru 2010, 21:12
    W Steamie możesz płacić kartami kredytowymi, przez PayPal, Click and Buy. Tu masz link co i jak


    https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8360-WEJC-2625

    A tu jak zapłacić za grę przez Paypala

    Zakup przez Steam jest bardzo prosty o ile dysponujesz kontem PayPal . Zakładasz sobie konto na Steam-ie, wybierasz grę ze sklepu i jako opcje zapłaty wybierasz - PayPal. Po chwili Steam przeniesie Cię na konto logowania PayPal gdzie po zalogowaniu automatycznie zostanie sprawdzone czy dysponujesz środkami na zakup gry.
    Jeśli masz kasę to potwierdzasz zakup i już po chwili gra ściąga Ci się do folderu Steam. To jak długo się ściąga zalezy od szybkości twojego łącza.
    Cytuj
  • Lapik 18 gru 2010, 23:58
    Bo ja bardziej myślałem o przelewie bankowym a nie jakimś tam paypalu.
    Z tego ostatniego nie korzystałem i nie wiem jak działa.
    Cytuj
  • 7Dekoder 19 gru 2010, 6:44

    Ale nie wliczając Paypala równie łatwo będzie w banku gdzie masz konto zamówienie sobie specjalnej karty do płacenia w internecie, doładowujesz taką kartę kwotą jaką chcesz i robisz zakupy a we wszystkich systemach płatności. Taka karta jest traktowana jako karta kredytowa. Np. mBanku masz eKartę za którą spokojnie zapłacisz w Steamie
    Cytuj
  • Lapik 19 gru 2010, 10:00
    gizmodo napisał:Osobiście to nie wiem czy jest sens kupowania przez steam, dlatego że jest zwyczajnie drożej... O wiele lepiej jest znaleźć coś np. na allegro i kupić, potem aktywując klucz, ponieważ jest to tańsze o jakieś 5-30zł. Oczywiście jeśli jesteś stosunkowo bogaty i nie przeszkadza Ci różnica cen, możesz kupić przez steam
    A jest sens bo czasem są tak fajne promocje, że w sklepie takich nie znajdziesz. Tylko ceny są w euro, a ja nigdy nie płaciłęm za granicę i nie wiem jak to zrobić. I też nie wiem jaki tego koszt.
    Cytuj
  • Holo_gram 19 gru 2010, 11:14
    W Paypal też są opłaty z tym, że jakby ukryte.

    Najpierw koszą na przewalutowaniu ze złotówek na wybraną walutę, a później pobierają prowizję od kwoty przelewu. Ile tam 2,9 proc. czy 3 proc.
    Nie jest to aż taka super mega atrakcja i parę złotych trzeba doliczyć.
    Cytuj
  • FinansowyKrawiec 19 gru 2010, 14:10
    Zobaczcie sami jaki problem może być z Paypal

    Znikajace pieniadze w portalu www.PayPal.pl

    http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/67827-znikajace-pieniadze-w-portalu-www-paypal-pl.html

    Tłumacząc z angielskiego paypal to wychodzi "płać kolego". wielki uśmiech
    Cytuj
  • Holo_gram 19 gru 2010, 15:36
    Płaci się chyba jeszcze prowizję za wysłanie tych pieniędzy. Nie pamiętam ile dokładnie, ale środki wpływające na konto obciążone są opłatą. Gorzej jak w banku.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum