Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jakiego antywirusa polecacie, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego antywirusa polecacie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 23 cze 2016, 9:57
    niedawno sobie zainstalowałam gdata total, zalezlo mi na dobrej kontroli rodzicielsiej, chce wiedziec ze dziecko nie będzie wchodzilo na stroy dl adorosłych, ani ze nie będzie sciagalo jakis podejrzanych programow, ostatnio wlasnie maialam taka akcje ze zostailwm na chwile komp wlaczony a moj syn juz cos tam szperał i w przegladarce cos dzinego mi sie zainstalowalo, dobrze ze g data sie z tym uporał, bo za nic bym tego nie wywaliła.
    Cytuj
  • ogonik3 23 cze 2016, 15:18
    Na swoim laptopie mam AVASTA, Niestety nie jestem z niego zadowolony i zamierzam zmienić.
    Cytuj
  • jarek7 14 lip 2016, 15:09
    wypróbuj gdata total, to jeden z lepszych antywirusów, dzała dobrze nawet na słabszych kompach, miałem wcześniej darmowego i co chwila mi jakieś powiadomienia wyskakiwały co mnie mega irytowało, potrafił byle bzdurę zablokować a jak przyniosłem syf na penie to nic nie wykrył, teraz mam chociż spokój
    Cytuj
  • hasanna 23 lip 2016, 11:05
    Ja korzystam z antywirusa McAfee i póki co sprawdza się on u mnie bardzo dobrze.
    Cytuj
  • tymmko 28 wrz 2016, 22:08
    Nie miałeś problemu z aktualizacją?? z tego co słyszałem przez kilka tygodni mieli z tym jakąś zawiechę
    Cytuj
  • Daria05 21 gru 2016, 9:43
    Ja korzystam z G Data Internet Security. Działa bardzo dobrze, nic nie przepuszcza i nie zamula mi laptopa. Jet prosty w instalacji i obsłudze.
    Cytuj
  • 22 gru 2016, 22:18
    z darmowych polecam avast
    Cytuj
  • hipogryf6 16 sty 2017, 15:16
    Dokładnie uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 28 sty 2017, 17:45
    miałem kiedyś avasta i to była porażka, przepuszczal nawet trojany skrzywienie, strach było pendriva podpiąc pod komputer, jak się coś drukowało na mieście
    Cytuj
  • lewandowy7 10 mar 2017, 15:40
    Może McAfee?
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum